نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (۲۷ آبان)

توقف بیت کوین زیر ۶۰ هزار دلار پس از اینکه بیت کوین آخرین رکورد قیمت خود را در تراز ۶۹۰۰۰ دلار به ثبت رساند، خرس‌ها

توقف بیت کوین زیر ۶۰ هزار دلار

پس از اینکه بیت کوین آخرین رکورد قیمت خود را در تراز ۶۹۰۰۰ دلار به ثبت رساند، خرس‌ها به شدت این دارایی را تحت کنترل خود درآوردند. در نتیجه این تغییر، قیمت ۶۰۰۰ دلار افت کرد و هربار تلاش آن برای بازیابی با مقاومت خرس ها روبرو شد.

چند روز پیش بعد از شکست در ناحیه ۶۶۰۰۰ دلاری خرس‌ها بار دیگر آن را به شدت به پایین کشاندند و این بار باعث شدند قیمت با بیش از ۷۰۰۰ دلار افت به پایین‌ترین سطح سه هفته‌ای خود یعنی ۵۸۵۰۰ دلار (در Bitstamp) سقوط کند.

در ابتدا، بیت کوین با اندکی افزایش تا ۶۱۰۰۰ دلار بازگشت، اما چند ساعت بعد، این دارایی بار دیگر خود را زیر سطح روانی ۶۰۰۰۰ دلار یافت و تاکنون در همین سطح باقی مانده است. در حال حاضر، BTC  با قیمتی حدود ۵۹۰۰۰ دلار معامله می‌شود و ارزش بازار آن به زیر ۱.۱ تریلیون دلار رسیده است.

رکورد تازه AVAX

طی روزهای اخیر، آلت‌کوین ها نیز به همان اندازه بیت کوین شاهد افت قیمت بوده‌اند. اتریوم از آخرین رکورد خود یعنی نزدیک به ۴۹۰۰ دلار به زیر ۴۲۰۰ دلار رسید. هرچند، افزایش جزئی ۱.۲ درصدی ۲۴ ساعت گذشته، دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار را دوباره به همین سطح بازگردانده است ولی با این وجود، هنوز ۷۰۰ دلار کاهش را در تایم فریم هفتگی نشان می‌دهد.

بایننس کوین نیز از بالای ۶۵۰ دلار به حدود ۵۵۰ دلار سقوط کرد. در حال حاضر، BNB در حدود ۵۷۰ دلار آرام گرفته است. کاردانو، ریپل، پولکادات و ترا نیز امروز به رنگ سبز دیده می‌شوند. از سوی دیگر، سولانا، دوج کوین، شیبا اینو و لایت کوین با ریزش بیشتری مواجه بوده اند.

نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (27 آبان)

نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (۲۷ آبان)

در ۲۴ ساعت گذشته، اوالانچ بیش از ۷ درصد افزایش یافته است. به علاوه اینکه، AVAX ساعاتی پیش یک رکورد جدید در تراز قیمت ۱۱۰ دلار به ثبت رساند.

با این وجود، توکن Crypto.Com مهم‌ترین برنده در ۲۴ ساعت گذشته محسوب می‌شود. CRO با بیش از ۲۵ درصد افزایش به ۰.۵۷ دلار رسیده است. این اتفاق تنها مدت کوتاهی پس از آن رخ داد که این صرافی از بستن قراردادی بزرگ به ارزش ۷۰۰ میلیون دلار خبر داد که باعث می‌شود مکان نمادین استپلس سنتر (LA Staples Center) به Crypto.Com Arena تغییر نام دهد.

عملکرد صعودی چشمگیرتر آلت‌کوین‌هایی مانند Voyager Token ،Audius ،The Sandbox ،Algorand و Kadena به بازیابی ۵۰ میلیارد دلاری ارزش بازار کریپتو در تایم فریم روزانه کمک کرده است.

منبع:

cryptopotato

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.