ورود nftهای جیمز باند به بازار

شرکت رسانه‌ای بزرگ آمریکایی مترو گلدن مایر استودیوز (MGM) با همکاری بزرگ‌ترین پلتفرم کلکسیون دیجیتالی VeVe مجموعه‌ای از توکن‌های غیر مثلی (NFT) جیمز باند را

شرکت رسانه‌ای بزرگ آمریکایی مترو گلدن مایر استودیوز (MGM) با همکاری بزرگ‌ترین پلتفرم کلکسیون دیجیتالی VeVe مجموعه‌ای از توکن‌های غیر مثلی (NFT) جیمز باند را با الهام از جدیدترین فیلم این مجموعه با نام “زمانی برای مردن نیست” راه اندازی خواهد کرد.

به گزارش CryptoSlate، طرفداران این مجموعه قادر خواهند بود کلکسیون مورد نظر، متشکل از یک گلایدر و ماسک Safrin را به طور انحصاری از طریق برنامه VeVe خریداری کنند که در اپ استور و گوگل پلی قابل دانلود می‌باشد.

تاریخ عرضه اولین NFTهای جیمز باند به زودی اعلام خواهد شد. با وجود این که جزئیات مربوط به این مجموعه NFT هنوز منتشر نشده است ولی ظاهراً بقیه آیتم‌های این مجموعه نیز الهام گرفته از سایر آیتم‌های نمادین فیلم “زمانی برای مردن نیست” خواهند بود.

گفتنی است که طرفداران توکن‌های غیرمثلی می‌توانند از طریق پلتفرم VeVe، مجموعه‌های دیجیتالی خود را در نمایشگاه‌های مجازی این برنامه به صورت سه بعدی به نمایش بگذارند و به طور مجازی از نمایشگاه‌های دیگر مجموعه داران بازدید کرده، درباره آن‌ها نظر دهند و یا آن‌ها را لایک کنند.

علاوه بر این، VeVe یک حالت تصویر واقعیت افزوده (AR) نیز ارائه می‌دهد که به مجموعه داران اجازه می‌دهد با هر مجموعه دیجیتالی به صورت سه بعدی تعامل داشته باشند و مجموعه‌های خود را از طریق فید اجتماعی درون برنامه ای VeVe یا در سایر پلتفرم‌های اجتماعی خارجی به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این، VeVe از پروتکل مقیاس بندی لایه دوم اتریوم، با نام Immutable X استفاده کرده و تا ۹۹.۹ درصد کاهش ردپای اکولوژیکی به همراه دارد.

اگر تازه وارد هستید و نمی‌دونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین چیست و چرا ارزشمند است؟

ماینینگ یا استخراج ارز دیجیتال یعنی چه؟

منبع:

cryptoslate

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.