ویژگی جدید آیفون، می‌تواند امکان پذیرش پرداخت با رمزارزها را فراهم کند

ویژگی جدید آیفون، می‌تواند امکان پذیرش پرداخت با رمزارزها را فراهم کند

شرکت اپل ویژگی جدیدی را به گوشی‌های آیفون اضافه می‌کند که امکان پرداخت‌ بدون تماس را فراهم می‌کند. ویژگی جدید که «Tap to Pay» یا پرداخت‌ بدون تماس نام

شرکت اپل ویژگی جدیدی را به گوشی‌های آیفون اضافه می‌کند که امکان پرداخت‌ بدون تماس را فراهم می‌کند. ویژگی جدید که «Tap to Pay» یا پرداخت‌ بدون تماس نام گرفته است به صاحبان کارت‌های کوین‌بیس یا Crypto.com اجازه می‌هد از ارزهای دیجیتال خود برای پرداخت بدون تماس استفاده کنند.

شرکت اپل اعلام کرده است که ویژگی پرداخت‌ بدون تماس را به آیفون اضافه می‌کند. این ویژگی جدید می‌تواند دستگاه‌های تلفن همراه را به یک دستگاه پرداخت مانند کارت خوان تبدیل کند؛ با این تفاوت که با این ویژگی جدید دیگر نیاز به برقراری تماس فیزیکی نیست.

با عرضه ویژگی Tap to Pay برای آیفون، فروشندگان می‌توانند از طریق یک برنامه پشتیبانی کننده، پذیرش پرداخت بدون تماس را فعال کنند. در هنگام تسویه‌حساب، فروشنده از مشتری می‌خواهد که آیفون یا اپل واچ خود را در نزدیک آیفون او نگه دارد و با Apple Pay، کارت اعتباری یا نقدی بدون تماس با سایر کیف پول‌های دیجیتال، پرداخت را انجام دهد. به این ترتیب، پرداخت به صورت ایمن و با استفاده از فناوری NFC انجام می‌شود. برای پذیرش پرداخت‌های بدون تماس از طریق Tap to Pay در آیفون، به سخت‌افزار اضافی نیاز نیست، بنابراین کسب‌وکارها می‌توانند از هر کجا که مشغول کار هستند، پرداخت را بپذیرند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.