پشتیبانی توییتر از بیت کوین

توییتر پشتیبانی از پرداخت‌های BTC را آغاز کرد، اما این ماکسیمالیست بیت کوین نیست: همچنین استفاده از NFTها را برای اهداف احراز هویت بررسی می‌کند.

توییتر پشتیبانی از پرداخت‌های BTC را آغاز کرد، اما این ماکسیمالیست بیت کوین نیست: همچنین استفاده از NFTها را برای اهداف احراز هویت بررسی می‌کند.

توییتر، شبکه اجتماعی مورد علاقه در بین دوستداران ارزهای رمزنگاری شده، به تازگی اعلام کرده است که به کاربران خود اجازه می‌دهد بیت کوین را به هر حسابی با کیف پول BTC ارسال کنند.

فعال کردن گزینه بیت کوین در توییتر بخشی از یک ابتکار بزرگ است. این شرکت در حال گسترش پشتیبانی خود از پردازنده‌های پرداخت از همه نوع، از جمله Patreon ،Cash App Venmo ،Razorpay ،GoFundMe و استارتاپ برزیلی PicPay است.

توییتر بیت کوین را پذیرفت

استر کرافورد، مدیر محصول کارکنان توییتر، توضیح داد که ارزهای رمزنگاری شده با فلسفه توییتر هماهنگ هستند:

ما می‌خواهیم همه در توییتر به مسیرهایی برای دریافت حقوق دسترسی داشته باشند. ارزهای دیجیتالی که افراد بیشتری را تشویق به مشارکت در اقتصاد می‌کند.

این شبکه همچنین تصریح می‌کند که پرداخت بیت کوین در شبکه Lightning به لطف همکاری با Strike انجام می‌شود.

Lightning Network یک راه حل مقیاس پذیری لایه دو آزمایشی برای بیت کوین است که امکان معاملات فوری را با حداقل هزینه فراهم می‌کند. به عبارت دیگر، به نظر می‌رسد این قابلیت در جهت متداول سازی پرداخت‌های خرد درون برنامه ای انجام شده است.

اگرچه این اولین بار است که توییتر از پرداخت‌‌های خرد بیت کوین پشتیبانی می‌کند، اما حقیقت این است که کاربران توییتر قبلاً این تجربه را چشیده بودند. برای شروع، کاربران می‌توانند از طریق Paypal و سایر ارائه دهندگان پرداخت دریافت کنند، و نکات بیت کوین در حال حاضر از طریق ربات‌های مشهور و پروژه‌هایی مانند Tippercoin ،BottlePay یا Dropbit به واقعیت تبدیل شده است.

این به کاربران امکان می‌دهد یک حساب توییتر را با کیف پول Lightning Network مرتبط کنند تا از طریق آن راهنمایی دریافت کنند.

در حال حاضر، پرداخت‌های بیت کوین فقط برای کاربران iOS در دسترس است. کرافورد گفت توییتر در هفته‌های آینده پشتیبانی از دستگاه‌های اندرویدی را راه اندازی می‌کند.

Bitcoin Maximalists

مدیر عامل توییتر، جک دورسی، یک طرفدار دو آتشه بیت کوین است. وی در موارد متعدد اظهار داشته است که بیت کوین می‌تواند تبدیل به واحد پول اینترنت شود در حالی که تمرکز خود را بر سایر ارزهای رمزنگاری شده مانند اتریوم یا کاردانو نادیده گرفته است. با توجه به وسعت توییتر، این حرکت می‌تواند اولین گام در جهت پذیرش جهانی رویایی باشد.

با این حال، علی رغم حداکثر گرایی جک دورسی، بلاک چین بیشتر از بیت کوین را شامل می‌شود و تیم توییتر از آن آگاه است. به نقل از Mashable ،Crawford گفت که توسعه دهندگان توییتر در حال بررسی استفاده از NFT در پلتفرم، به عنوان اشکال غیر متمرکز حفاظت از هویت هستند:

“ما مشتاق هستیم که به زودی احراز هویت NFT را بررسی کنیم. این راهی برای حمایت از سازندگان این هنر با مهر برای نشان دادن اصالت است. با اجازه دادن به مردم برای اتصال مستقیم کیف پول‌های رمزنگاری شده خود، می‌توانند مالکیت NFT خود را در توییتر ردیابی و به نمایش بگذارند. “

اگر تازه وارد هستید و نمی‌دونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین چیست و چرا ارزشمند است؟

ماینینگ یا استخراج ارز دیجیتال یعنی چه؟

منبع:

cryptopotato

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.