پیش‌بینی رابرت کیوساکی از ریزش بازار و شروع افسردگی

رابرت کیوساکی

به گزارش ایران بیت؛ رابرت کیوساکی می‌گوید که افسردگی بزرگی در راه است و پیش‌بینی می‌کند که طلا، نقره، بیت کوین، املاک و مستغلات نیز

به گزارش ایران بیت؛

رابرت کیوساکی می‌گوید که افسردگی بزرگی در راه است و پیش‌بینی می‌کند که طلا، نقره، بیت کوین، املاک و مستغلات نیز سقوط خواهند کرد. وی افزود که قصد دارد تا هر چهار نوع سرمایه‌گذاری را پس از ریزش بازار خریداری کند.

رابرت کیوساکی پیش‌بینی می‌کند که ریزش بازار سهام در راه است

رابرت کیوساکی (نویسنده کتاب پرفروش پدر پولدار پدر فقیر)، بار دیگر درباره سقوط و ریزش بازار و به دنبال آن افسردگی هشدار داد. او انتظار دارد چندین بازار از جمله بیت کوین سقوط کند.

پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.

کیوساکی روز پنجشنبه در توییتی نوشت که فدرال رزرو و جو‌بایدن، رئیس جمهور آمریکا، ‘تورم کاذب را تحت فشار قرار می‌دهند’ وی  افزود:

سقوط بازار و افسردگی در راه است. طلا، نقره، بیت کوین، املاک و مستغلات نیز سقوط خواهند کرد. من آماده برای خرید بیشتر طلا، نقره، بیت کوین، املاک و مستغلات پس از سقوط هستم. اکنون زمان ثروتمندتر‌شدن پس از سقوط تورم کاذب است.

توییتر رابرت کیوساکی

کیوساکی هفته گذشته نیز پیش‌بینی‌ای در مورد دولت جوبایدن انجام داد. او پیش‌بینی کرد که جوبایدن به زودی از قدرت کناره‌گیری می‌کند و هیلاری کلینتون (یک سیاستمدار، دیپلمات، وکیل، نویسنده و سخنران عمومی آمریکایی) اولین رئیس‌جمهور زن خواهد شد. این طرح مدت زمان زیادی مدنظر بود اما ترامپ پس از اوباما، مانع از روی کار آمدن هیلاری کلینتون شد.

هیلاری کلینتون

رابرت کیوساکی چندین‌بار در مورد ریزش بازار هشدار داده است. در ماه ژوئن، او گفت که ‘بزرگترین ریزش و سقوط بازار’ در تاریخ جهان در راه است. در ماه سپتامبر، او هشدار خود را تکرار کرد و انتظار داشت در ماه اکتبر ‘سقوط بازار سهام’ رخ دهد. او سپس در مورد شروع روند یک افسردگی در ایالات متحده هشدار داد.

کیوساکی در میان پیش‌بینی‌های غم انگیز خود خرید بیت کوین را توصیه می‌کند. در ماه آگوست، او گفت که بیت کوین برای سرمایه‌گذاری بیش‌ترین سود را دارد. او همچنین در ماه اکتبر گفت:«بیت کوین آینده بسیار روشنی دارد.» در ماه گذشته، رابرت کیاسوکی فاش کرد که با تشدید نگرانی‌های تورم، بیت کوین و اتر بیشتری خواهد خرید.

نظر شما در مورد توصیه رابرت کیوساکی چیست؟ در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

منبع: news.bitcoin.com

اخبار مرتبط:
قیمت بیت کوین تا پایان سال میلادی چه روندی خواهد داشت؟ تحلیلگران چه می‌گویند؟

آنچه در دنیای بیت کوین و رمزارزها، اتفاق افتاد | مرور ۲۴ ساعت گذشته با ایران بیت

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.