متاورس شیبا را می‌سوزاند

اتصال شیبا اینو به دنیای متاورس

به گزارش ایران بیت، شیبا اینو می‌تواند به زودی تمرکز خود را با بر روی بازی‌های بلاک چین بگذارد که انتظار می‌رود تعداد توکن‌های در

به گزارش ایران بیت، شیبا اینو می‌تواند به زودی تمرکز خود را با بر روی بازی‌های بلاک چین بگذارد که انتظار می‌رود تعداد توکن‌های در گردش را تا حد زیادی کاهش دهد و قیمت‌ها را افزایش دهد.

در افشاگری اخیر توسط یکی از توسعه دهندگان برجسته این توکن، Shytoshi Kusama، توسعه ای که او آن را «آینده بازی» نامید، در نظر گرفته شد که یک تغییر دهنده بازی در صنعت باشد.

معاون سابق Activision برای رهبری بخش بازی‌ها

اگرچه طبق گفته کوساما که فاش کرد که این ایده قبلا توسط ریوشی بنیان‌گذار Shiba Inu تصور شده بود، بازی یک ایده کاملا جدید نیست، اما این تیم به طور جدی شروع به عملی کردن این ایده نکرده بود.

در این یادداشت، تیم به دنبال کمک برای ساخت بازی‌های AAA با کمک توسعه‌دهنده مشهور بازی و معاون سابق فناوری Activision، ویلیام دیوید ولک، بود. ویلیام دیوید ولک گفت:

«من مفتخرم که با یک تیم شگفت‌انگیز در بازی‌ای که تبدیل به یکی از مهم‌ترین بازی‌های تاریخ خواهد شد، کار می‌کنم.»

کوساما از طریق یک توافق‌نامه عدم افشا (NDA) که ماه گذشته بین طرفین امضا شد، خاطرنشان کرد که این تنها راه مطمئن برای ایجاد یک بازی فیگور است که شایسته ‘FriendShibs’ باشد و در عین حال به تیم، برتری رقابتی نسبت به سایر بازی‌ها‌ی متاورس و کلون های سیستم NFT بدهد.

ساخت بازی‌های شیبا اینو

به گفته کوساما، اولین نسخه از بازی شیبوشی توسط گروهی از پیمانکاران و مشاوران به رهبری ویلیام دیوید ولک ساخته خواهد شد و عمدتا برای موبایل در دسترس خواهد بود.

ساخت بازی‌های شیبا اینو

او همچنین خاطرنشان می‌کند که پس از تکمیل، بازی اولیه مبتنی بر بلاک چین برای استفاده در Shibarium (یک شبکه ۲ لایه که قرار است هزینه‌های اسمی خدمات، بازی‌ها یا محصولات را تا حد زیادی بهبود بخشد)، تنها به تیم غیرمتمرکز Shiba Inu مجوز می‌دهد تا بر روی آن ساخته شود.

همچنین انتظار می‌رود که هزینه‌های ایجاد شده از بازی‌های موجود در برنامه خریداری‌شده، فرصت‌هایی را برای SHIB و Leash burns فراهم کند و بر ارزش توکن تأثیر مثبت بگذارد.

ادغام شیبا اینو و متاورس

در حالی که کوساما با توجه به رسوایی‌های حریم خصوصی مرتبط با فیس بوک، کاملا از ایده متا در مورد متاورس خوشحال نمی‌شود، کل تجسم دنیای مجازی او را هیجان‌ زده می‌کند.

کوساما می‌گوید:

«من معتقدم برای این‌که یک متاورس چیزی بیش از یک نماد بی‌نهایت خمیده باشد، و راهی برای استخراج داده‌های شما باشد، باید ارزش واقعی را برای کاربران فراهم کند و برای انجام این کار به پایه‌ای خاص نیاز دارد که قبل از انتشار این فناوری ساخته شده است.»

به درخواست Guardians of Shib، او به The Shiba Inu Core Devs (SICD) اشاره می کند که برای توسعه متاورس خود به نام ‘Oshiverse’ کار می کند.

او ادامه می‌دهد:

«ما در حال کار روی بسیاری از جنبه‌های Shiba Inu از جمله Shibarium، Shi، Shibanet، The Decentralized Shiboshi Game، Incubator و بسیاری موارد دیگر هستیم که تا آینده نزدیک مشخص نخواهد شد. هنگامی که با اتریوم به عنوان هسته ترکیب شود، ترکیب این عناصر است که جادوی یک شیبای موفق را تضمین می‌کند‌ و مطلقا با هیچ توکن یا شرکتی بی رقیب است.»

منبع: cryptopanic

اخبار مرتبط:
بی ثباتی بازار گریبان گیر کارمزدهای اتریوم شد

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.