چرا کاردانو از رشد بازمانده است؟

چرا کاردانو از رشد بازمانده است؟

قیمت کاردانو پس از اجرای هارد فورک آلونزو در حال درجا زدن بوده و بسیاری از معامله گران را نا امید کرده است. با این

قیمت کاردانو پس از اجرای هارد فورک آلونزو در حال درجا زدن بوده و بسیاری از معامله گران را نا امید کرده است. با این حال، انتظار می‌رود قیمت ADA تا پایان نوامبر افزایش یابد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از اینوستینگ کیوب، رمز ارز کاردانو سخت در حال تلاش برای بقا است. ADA در حال حاضر با قیمت ۲.۰۵ دلار معامله می‌شود که حدود ۳۵٪ پایین‌تر از اوج ماه سپتامبر است. قیمت فعلی در واقع همان چیزی است که در چند روز گذشته بوده و در واقع، کاردانو در حال درجا زدن است. ارزش بازار آن نیز از اوج تاریخی ۹۰ میلیارد دلاری به ۶۸ میلیارد دلار سقوط کرده و باعث شده است تا رتبه آن در بازار، از ۳ به ۶ تغییر کند.

چرا کاردانو در حال درجا زدن است؟

قیمت کاردانو در حالی ثابت مانده که سایر رمزارزها حال و هوایی صعودی دارند. به عنوان مثال، قیمت اتریوم ساعاتی پیش رکورد جدیدی را به ثبت رساند و از ۴۷۰۰ دلار فراتر رفت. همزمان بیت کوین نیز به ۶۵۰۰۰ دلار صعود کرد و در صورت تداوم این روند، احتمالاً اوج تاریخی ۶۶۰۰۰ دلاری خود را آزمایش خواهد کرد.

از زمانی که توسعه‌دهندگان کاردانو، هارد فورک آلونزو که نویددهنده قراردادهای هوشمند بود را در این شبکه اجرا کردند، قیمت ADA با مقاومت سختی مواجه شد. سرمایه‌گذاران نیز از آن زمان تمایلی به کاردانو نشان نداده‌اند چراکه اکوسیستم آن از زمان راه‌اندازی تا بدین جای کار نسبتاً کند عمل کرده است و هیچ برنامه شناخته‌شده‌ای از فناوری جدید این شبکه استفاده نکرده است.

همزمان، رقابت در صنعت رمزارزها افزایش یافته است و شبکه‌های مختلفی برای به چالش کشیدن اتریوم پدید آمده‌اند. از جمله این شبکه‌ها می‌توان به زنجیره هوشمند بایننس، سولانا، پولکادات و ترا اشاره کرد. بنابراین، تحلیلگران معتقدند که کاردانو در رقابت با این پلتفرم‌ها با چالش‌های قابل‌توجهی روبه‌رو خواهد شد.

پیش‌بینی قیمت ADA

نمودار چهارساعته قیمت کاردانو نشان می‌دهد که این ارز در چند هفته گذشته با فشار فروش گسترده‌ای روبه‌رو بوده است. با نگاهی دقیق‌تر به این نمودار متوجه الگوی کنج نزولی (Falling Wedge) می‌شویم که در حال سقوط است و به رنگ سیاه نشان داده می‌شود. الگوی کنج نزولی معمولاً یک نشانه روند صعودی است.

نمودار قیمت کاردانو

قیمت کاردانو در روزهای اخیر کمی از میانگین متحرک (MA) ۲۵ روزه و ۵۰ روزه خود فراتر رفته است و اندیکاتور قدرت نسبی آن به بالای ۵۰ رسیده است.

بنابراین، می‌توان پیش‌بینی کرد که قیمت کاردانو در اواخر ماه جاری با افزایش روبه‌رو شود. جهش کاردانو در حال حاضر تنها به یک جرقه نیاز دارد.

اگر سناریوی پیش‌بینی‌شده محقق شود، سطح کلیدی بعدی که باید به آن توجه کنیم ۲۰ درصد بالاتر از سطوح فعلی و در قیمت ۲.۵۰ دلار خواهد بود. با این حال، سقوط به زیر حمایت کلیدی ۱.۸ دلاری سناریوی صعودی را بی‌اعتبار خواهد کرد.

تحلیل شما از روند قیمت کاردانو و نمودار رمز ارز ADA چیست؟

منبع:
investingcube

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.