کاردانو از ۲۰ میلیون تراکنش فراتر رفت – پیشروی قاتل اتریوم

کاردانو از 20 میلیون تراکنش فراتر رفت

کاردانو (ADA) اوایل امروز به یک نقطه عطف دیگر دست یافت زیرا از تعداد ۲۰ میلیون تراکنش بدون حتی یک روز توقف عبور کرد. در

کاردانو (ADA) اوایل امروز به یک نقطه عطف دیگر دست یافت زیرا از تعداد ۲۰ میلیون تراکنش بدون حتی یک روز توقف عبور کرد. در زمانی که شبکه‌های بزرگ بلاک چین در مناسبت‌های مختلف از کار افتاده‌اند، آخرین نمونه آن Solana بود که تقریباً ۲۴ ساعت آفلاین شد، کاردانو علی‌رغم مورد تمسخر قرار گرفتن به‌خاطر اجرای آهسته به‌روزرسانی‌ها، این دستاورد نادر را مدیریت کرد. Cardano برای ۱۵۲۲ روز با تراکنش های فوری و حداقل کارمزد تراکنش فعال بوده است.

کاردانو از 20 میلیون تراکنش فراتر رفت، هاسکینسن خبر از کلیدهای پراکسی داد

کاردانو از ۲۰ میلیون تراکنش فراتر رفت، هاسکینسن خبر از کلیدهای پراکسی داد.

اجرای ارتقا بر حریم خصوصی ارجح نیست!

چارلز هاسکینسن، یکی از بنیانگذاران Cardano در گذشته به صراحت گفته است که آن‌ها عجله‌ای برای اجرای ارتقاء به قیمت از دست دادن امنیت و حفظ حریم خصوصی ندارند. ویژگی قراردادهای هوشمند مورد انتظار اخیراً در ماه سپتامبر با ارتقای آلونزو ادغام شد که کاردانو را وارد عصر Defi و NFT کرد.
هاسکینسون که اغلب از طریق جلسه پرسش و پاسخ خود با جامعه تعامل دارد، در مورد کلیدهای پراکسی، امنیت نهایی و ارتقای حریم خصوصی که می‌تواند در سال آینده به شبکه Cardano بیاید صحبت کرد.

جلسه پرسش و پاسخ با هاسکینسون از بنیانگذارارن اتریوم

جلسه پرسش و پاسخ با هاسکینسون از بنیانگذارارن اتریوم

هاسکینسن در مورد سه جاکلیدی صحبت کرد که می‌توانند در آینده نزدیک نقش مهمی در امنیت و حریم خصوصی Cardano داشته باشند. سه جا کلیدی یعنی کلید معلق، کلید رای گیری و کلید staking یک پارتیشن امن بین زیرساخت سرد و گرم در بلاک چین نگه می‌دارند. استفاده از کلیدهای پراکسی در زیرساخت، برخی از اطلاعات حیاتی کاربر را که اغلب توسط هکرها و کلاهبرداران هدف قرار می‌گیرند، جدا می‌کند.

آدا و زنجیره‌های جانبی

هاسکینسن گفت که او جزو اولین کسانی است که در این صنعت مفهوم زنجیره‌های جانبی را برای اطمینان از امنیت بهتر ارائه کرده است، با این حال، اجرای آن ممکن است کمی دیرتر در سال ۲۰۲۲ انجام شود.

ما اولین بازاری بودیم که این مدل (زنجیره های جانبی) را منتشر کردیم. به همین دلیل است که این مدل بسیار مقیاس پذیر است زیرا می‌توانید هر تعداد از این موارد را که می‌خواهید راه اندازی کنید. این فقط ظرفیت حمل سیستم است.

این باید کمی بعد در نقشه ی راه بیاید. بنابراین در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ (تابستان تا زمستان۱۴۰۱)، احتمالاً به این دلیل که کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. اما قطعاً چیزی است که ما به دنبال پروتکلی برای آن هستیم.

قیمت ADA در آستانه هاردفورک آلونزو به بالاترین حد خود یعنی ۳.۱۰ دلار رسید، اما پس از ارتقاء نتوانست افزایش یابد. دلار ADA در حال حاضر با قیمت ۱.۸۱ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۱ درصد رشد داشته است و ۲.۰ دلار مقاومت مهم در حال حاضر است.

 

السالوادور برای ساخت شهر بیت کوین، ۵۰۰ میلیون دلار بیت کوین بیشتری خرید

سرمایه‌گذاران shiba هوشیار و مراقب باشید

 

منبع:
coingape

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.