راه اندازی تست‌نت توسط کاردانو

راه اندازی تست نت توسط کاردانو

به گزارش ایران بیت، کاردانو راه اندازی موفقیت آمیز شبکه آزمایشی تست‌نت (testnet) را اعلام می‌کند تا به توکن‌های مبتنی بر اتریوم اجازه دهد به

به گزارش ایران بیت، کاردانو راه اندازی موفقیت آمیز شبکه آزمایشی تست‌نت (testnet) را اعلام می‌کند تا به توکن‌های مبتنی بر اتریوم اجازه دهد به بلاک چین منتقل شوند.

IOHK (یک شرکت تحقیق و توسعه متعهد به استفاده از نوآوری‌های همتا به همتا در بلاک چین برای ایجاد خدمات مالی قابل دسترس برای همه) می‌گوید:

در ابتدا با شبکه غیرمتمرکز هوش مصنوعی SingularityNET (AGIX) در این ابتکار همکاری می‌کند.

در این نسخه آزمایشی تست‌نت، کاربران می‌توانند توکن‌های AGIX SingularityNET را از طریق پل مجاز به کاردانو منتقل کرده و به اتریوم برگردانند. این یک گام مهم در خصوص ایجاد قابلیت همکاری با بلاک چین برای ایجاد یک محیط کاربردی برای امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. این شبکه آزمایشی نمونه اولیه کار است و راه را برای شبکه اصلی (که در حال حاضر آماده است)، هموار می‌کند.

Dr. Ben Goertzel

به گفته دکتر بن گورتزل (مدیر عامل و دانشمند ارشد SingularityNET):

مبدل شبکه اصلی به زودی پس از شبکه آزمایشی راه اندازی خواهد شد.

طبق IOHK، مبدل شبکه آزمایشی، توکن‌های ERC-20 اتریوم را به توکن‌های بومی در بلاک چین کاردانو تبدیل می‌کند. توکن ERC-20 استانداردی است که برای ایجاد و صدور قراردادهای هوشمند در بلاک چین اتریوم استفاده می‌شود.

توسعه‌دهنده کاردانو می‌گوید که ششمین بلاک چین بزرگ از نظر ارزش بازار نیز در حال کار بر روی اتصال به پروتکل‌های غیرمتمرکز دیگر است.

ما در حال حاضر در حال ساختن و همکاری بر روی چندین پل برای اتصال کاردانو به سایر بلاک چین‌ها هستیم و این اولین مبدل یک شریان حیاتی در این سیستم است.

هرچه این ارتباطات بیشتر رشد کنند، تأثیر شبکه برای تقویت جریان نقدینگی در اکوسیستم کاردانو بیشتر می‌شود.

منبع: Dailyhodl.com

اخبار مرتبط:
از کلاهبرداری با اسکویید گیم تا تبدیل شدن به نهنگ شیبا اینو

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.