کاردانو در مسیر اوج (ATH)

کاردانو در مسیر اوج

درحال حاضر کاردانو (ADA)، به سمت بالاترین سطح تاریخی (ATH) خود یعنی ۲.۴۵ دلار که در ماه می ۲۰۲۱ (اردیبهشت ۱۴۰۰) به آن دست یافته

درحال حاضر کاردانو (ADA)، به سمت بالاترین سطح تاریخی (ATH) خود یعنی ۲.۴۵ دلار که در ماه می ۲۰۲۱ (اردیبهشت ۱۴۰۰) به آن دست یافته بود درحال حرکت است. اکنون، این رمزارز در قیمت ۲.۱۱ دلار معامله می‌شود و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن ۷,۶۹۵,۲۹۴,۶۵۱ دلار می‌باشد و در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱.۲۶ درصد افزایش قیمت داشته است.

کاردانو به سمت اوج تاریخی خود یعنی ۲.۴۵ دلار حرکت می‌کند. اگر کاردانو بتواند همان استراتژی و عملکردی را که از ۱۴ مه تا ۱۷ مه (۲۴ تا ۲۷ اردیبهشت) سال جاری انجام داده بود؛ در پیش بگیرد، قیمت آن می‌تواند در بازه زمانی ۳ روز به ATH خود برسد. با نگاه به نمودارها، افزایش ۳۶.۱۸ در بازه ۳ روزه بوده است.

ادا به ath می‌رسد

آدا به ATH می‌رسد

بنابراین، اگر هیچ اتفاق خاصی رخ ندهد، بدون شک این رمزارز به زودی ۲.۴۵ دلار خود را لمس خواهد کرد.

به تازگی، کاردانو با اخبار خوبی که از سوی آن منتشر می‌شود مانند هارد فورک آلونزو، سیگنال های صعودی چشمگیری را نشان می‌دهد. بنابراین، یک روند صعودی دیگر ممکن است قریب الوقوع باشد زیرا اعلام زمان انتشار نسخه اصلی شبکه آلونزو به زودی اتفاق می‌افتد.

در واقع، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، آخرین بروزرسانی را در مورد اینکه پروژه اش در حال حاضر در چه مرحله ای از پیشرفت می‌باشد را به اشتراک می‌گذارد. تیم کاردانو برای تحقق رویای پروژه ای که هدف آن ایجاد یک بلاک چین پیشرفته می‌باشد، به طور کامل تلاش کرده، به همین دلیل هارد فورک آلونزو تا کنون در مسیر خود قرار داشته و طبق برنامه ریزی‌ها جلو رفته است.

در نهایت، یکی دیگر از عواملی که باعث می‌شود حرکت صعودی کاردانو متوقف نشود، اعلام اخیر اجلاس سران در سال ۲۰۲۱ (۱۴۰۰) است. در ۹ آگوست (۱۸ مرداد)، کاردانو و IOHK این خبر را در حساب‌های رسمی توییتر خود اعلام کردند. بر اساس این پست، اجلاس سران ۲۰۲۱ (۱۴۰۰) بزرگ‌ترین اتفاق برای آ‌ن‌ها خواهد بود.

اگه تازه واردی و نمیدونی از کجا باید شروع کنی، حتما یه سری به این صفحات بزن:

بیت کوین چیست؟

کیف پول ارز دیجیتال چیست؟

از کجا بیت کوین بخرم؟

منابع:

coinquora

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.