کوین اولری بر روی کریپتو سرمایه‌گذاری می‌کند

کوین اولری شارک تانک (تاجر، شخصیت تلویزیونی و نویسنده ایرلندی کانادایی) تنها در صورتی روی دارایی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری می کند که ناظران و کارشناسان پیش‌بینی

کوین اولری شارک تانک (تاجر، شخصیت تلویزیونی و نویسنده ایرلندی کانادایی) تنها در صورتی روی دارایی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری می کند که ناظران و کارشناسان پیش‌بینی کنند چه چیزی در این صنعت «ممکن و چه چیزی غیرممکن است.»

کوین اولری گفت که قبل از مشورت با قانون‌گذاران روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری نخواهد کرد. از نظر او، دنیای ارزهای دیجیتال شفافیت کاملی ندارد و  تنها کارشناسان این حوزه هستند که پیش‌بینی می‌کنند «چه چیزی ممکن است برای ارزهای دیجیتال رخ دهد و چه چیزی ممکن نیست.»

این سرمایه‌گذار مشهور افزود: «مشتاق پروژه‌های بلاک چین مانند: Solana (SOL)، Polygon (MATIC) و Hedera (HBAR) است و اشاره کرد که این پروژه‌ها می‌توانند موفیقت طولانی داشته‌ باشند.»

مخالفت کوین اولری به عنوان یکی از نهنگ‌های ارز دیجیتال

کوین اولری – که به عنوان یکی از مجریان برنامه تلویزیونی Shark Tank به عنوان آقای شگفت انگیز شناخته می‌شود – در سال‌های گذشته رابطه گرم و سردی با ارزهای دیجیتال داشته است. در سال ۲۰۱۹، او نظری منفی در مورد صنعت ارز دیجیتال داشت و بیت کوین را «بی ارزش» خواند. او حتی فراتر رفت و آن را به عنوان «زباله» نامید زیرا نمی‌توانست با مبلغ‌های زیاد سرمایه‌گذاری کند وسهام خود را حفظ کند.

با این حال، در ابتدای سال ۲۰۲۱، او تلاش کرد تا دیدگاه خود را نسبت به صنعت ارز دیجیتال عوض کند و افزود که مخالف ارز دیجیتال اصلی نیست و به آن احترام می گذارد. مدتی بعد، او با اختصاص ۳ درصد از سهام خود به بیت کوین، ورود خود را به صنعت ارز دیجیتال اعلام کرد.

در طی مصاحبه اخیر با CNBC، کوین اولری افزود: «پس از گفتگو درمورد این موضوع با قانون‌گذاران، بار دیگر در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری خواهم کرد.» همچنین گفت:

من هیچ علاقه‌ای به اینکه در ارزهای دیجیتال نقش داشته باشم ندارم، زیرا دارایی‌های زیادی در دنیای واقعی دارم که قبلا روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌ام و باید آن‌ها را پیگیری کنم.»

کوین اولری گفت که ارزهای رمزنگاری شده را به همان شکلی که دیگران می‌بینند، نمی‌بیند. ازنظر او، آن‌ها یک توسعه نرم‌ افزاری هستند. به این ترتیب، او می‌خواست مطمئن شود که کدام یک از پروژه‌های دارایی دیجیتال ‘برنده بلندمدت’ خواهد بود تا بتواند در آن‌ها سرمایه‌گذاری کند، به عنوان مثال، پروژه های Solana (SOL)، Polygon (MATIC) و Hedera (HBAR) را توصیف کرد:

“من باید روی همه پروژه‌های بلاک چین سرمایه‌گذاری کنم، نه فقط روی یکی از آن‌ها، زیرا نمی‌دانم برنده اصلی کدام خواهد بود.”

کوین اولری یک شخصیت برجسته تلویزیونی و سرمایه گذار

حامی USDC (یکی از محبوب ترین استیبل کوین های امروزی در جهان)

کوین اولری همچنین به استیبل کوین‌ها و مزایای آن‌ها اشاره کرد. او فاش کرد که روبل دیجیتال روسیه و یوان دیجیتال چین ابزار مالی جذابی برای او نیستند زیرا او به اندازه کافی در مورد تحولات بلاک چین در آن کشورها یا نحوه نظارت بر مالکیت پول، اطلاعات کافی ندارد.

در عوض، او از USDC پشتیبانی کرد.  کوین اولری ادعا داشت که این ممکن است غیر شهودی به نظر برسد زیرا افزایش تورم فعلی قدرت خرید دلار را کاهش می‌دهد. با این حال، به گفته او، خرید USDC می‌تواند بازدهی ۶ درصدی داشته باشد.

کوین اولری به‌جای نگه داشتن مقدار زیادی پول نقد و از دست دادن قدرت خود به دلیل بحران مالی، تصمیم گرفت تا ۵٪ از این مبلغ را در USDC سرمایه‌گذاری کند.

منبع: cryptopotato

همچنین بخوانید:
سطح مهمی که سرمایه‌گذاران بیت کوین باید به آن توجه کنند
مخالفت دموکرات‌ها با نامزدی یک شخص ضد کریپتو

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.