۳۷ درصد از امریکایی‌ها در بحران هم رمزارز خود را نگه می‌دارند

بیت کوین

بر اساس تحقیقات اخیر، سرمایه گذاران آمریکا به طور متوسط ​​۱۷۰۷ دلار به ارزهای رمزنگاری شده اختصاص داده اند. ۳۷ درصد از آن‌ها اعتراف کردند

بر اساس تحقیقات اخیر، سرمایه گذاران آمریکا به طور متوسط ​​۱۷۰۷ دلار به ارزهای رمزنگاری شده اختصاص داده اند. ۳۷ درصد از آن‌ها اعتراف کردند که حتی اگر مجبور به پرداخت قبض ضروری یا پرداخت مهم باشند، به این وجوه دست نخواهند زد.

تا حدودی انتظار می‌رود که ایلان ماسک با تصمیم ‌هایش پاسخ دهندگان را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

بسیاری از آمریکایی‌ها دارایی‌های رمزنگاری شده خود را حفظ خواهند کرد

پلتفرم شرط بندی GamblersPick با بررسی ۱۰۰۰ سرمایه گذار دارایی دیجیتال آمریکایی به این نتیجه رسید که بخش بزرگی از آن‌ها (۳۷٪) به هر قیمتی دارایی‌های رمزنگاری شده خود را حفظ خواهند کرد.

با نگاهی دقیق تر به نسل‌های مختلف، Baby Boomers گروهی هستند که بیشترین سرمایه گذاری را در بازار ارزهای دیجیتال داشته اند، در حالی که Generation Z رتبه آخر را دارد. مردان آمریکایی به طور متوسط ​​مبلغ ۱۹۴۰ دلار دارایی دیجیتالی دارند و به نظر می رسد نسبت به زنان علاقه بیشتری به این موضوع دارند. میانگین تعداد زنان ۱۳۷۵ دلار است.

GamblersPick نشان داد که تقاضا برای ارزهای رمزنگاری شده در بین سرمایه گذاران آمریکایی به حدی در حال افزایش است که گرفتن وام و قرض از دوستان یا خانواده راه حل‌های متداول برای ورود به بازار است.

سرمایه گذاران با افشای برنامه های خود برای ۱۲ ماه آینده، گفتند که قصد دارند به طور متوسط ​​۱۶۴۵ دلار دیگر از ثروت خود را به سرمایه گذاری رمزارزها اختصاص دهند.

۳۵ درصد از تصمیم‌های بازار، تحت تاثیر ایلان ماسک است

این تحقیقات همچنین به این دلیل اشاره کرد که چرا سرمایه گذاران تصمیم گرفتند از راهکارهای رمزنگاری استفاده کنند. اکثریت قریب به اتفاق، ۷۵ اظهار داشتند که ارزش دارایی‌های دیجیتالی در آینده افزایش می‌یابد. ۳۲ درصد رمزارزها را راهی برای تنوع بخشیدن به سبد سهام خود می‌دانند، در حالی که ۲۴ درصد فکر می‌کنند بازدهی بالایی خواهند داشت.

با در نظر گرفتن شرایط پیچیده اقتصاد، چاپ گسترده پول ملی و همه گیری مداوم COVID-19، جای تعجب نیست که ۲۱ درصد از پاسخ دهندگان “جلوگیری از تورم” را به عنوان دلیل استفاده نکردن از رمزارزها انتخاب کرده اند.

به نظر می‌رسد رسانه های اجتماعی و انجمن‌های آنلاین تأثیر قابل توجهی بر تصمیمات سرمایه گذاران آمریکایی در زمینه رمزارزها دارند. Reddit با ۳۴ درصد قدرت تأثیرگذار در رتبه اول قرار گرفت، در حالی که توییتر، یوتیوب و فیس بوک به ترتیب با ۲۶ درصد، ۲۳ درصد و ۱۶ درصد از رتبه‌های بعدی برخوردار بودند.

با این حال، یک نفر از هر یک از شرکت‌های فوق الهام بخش‌تر است. نام او ایلان ماسک است و ۳۵ درصد از پاسخ دهندگان اعتراف کردند که با توجه به اظهارات، توییت‌ها یا نظرات اخیر وی در مورد سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه خود تصمیم گرفته اند. وارن بافت با تنها ۹ درصد در رتبه دوم قرار گرفت، در حالی که اسنوپ داگ ستاره رپ با ۷ درصد سوم است.

اگر تازه وارد هستید و نمیدونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین گل سر سبد بازار!

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال

از کجا بیت کوین بخرم؟

منبع:

 cryptopotat

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.