بررسی وضعیت بازار پس از سقوط بیت کوین به زیر ۴۰,۰۰۰ دلار | ۶ هزار دلار در ۳ روز از دست رفت

بیت کوین به زیر ۴۰ هزار دلار سقوط کرد: ۶ هزار دلار در ۳ روز از دست رفت. مارکت کپ بازار کریپتو در سه روز

بیت کوین به زیر ۴۰ هزار دلار سقوط کرد: ۶ هزار دلار در ۳ روز از دست رفت.

مارکت کپ بازار کریپتو در سه روز بیش از ۲۰۰ میلیارد دلار کاهش یافت زیرا بیت کوین در همان بازه زمانی با کاهش ۶۰۰۰ دلاری مواجه بود.

تحولات نامطلوب قیمت در بازار کریپتو ادامه یافت و بیت کوین به زیر ۴۰۰۰۰ دلار سقوط کرد. اکثر آلتکوین‌ها نیز در وضعیت قرمز هستند، Terra 7% از دست داده و BNB به ۳۸۰ دلار کاهش یافته است.

بیت کوین ۶ هزار دلار در ۳ روز از دست داد

جنگ ادامه دار بین روسیه و اوکراین در بدو شروع به همه بازارهای مالی آسیب زد، اما بیت کوین بلافاصله پس از اینکه غرب از دخالت مستقیم خودداری کرد، توانست تمام ضررها را جبران کند.

با اینکه بیت کوین چند روز پس از جنگ روسیه و اوکراین صعود خود را ادامه داد، ۴۰۰۰۰ دلار به دست آورد و حتی در ۲ مارس به بالاترین سطح سه هفته اخیر خود با کمی بیش از ۴۵۰۰۰ دلار رسید. با این حال، اینجا جایی است که خرس‌ها پا را فراتر گذاشتند و اجازه ندادند قیمت این دارایی به سمت بالا برود.

با وجود این که داده‌های آنچین نشان می‌دهد اخیراً سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و حتی نهنگ‌ها بخش‌های قابل‌توجهی را جمع‌آوری کرده‌اند، ارز دیجیتال اولیه به تدریج شروع به از دست دادن ارزش خود کرد.

در ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین از حدود ۴۲۰۰۰ دلار به کمتر از ۳۹۰۰۰ دلار رسید و همچنان نزدیک به این خط است. این بدان معناست که این ارز دیجیتال از زمان اوج خود در سه روز پیش، بیش از ۶۰۰۰ دلار از دست داده است.

حمام خون آلت‌کوین‌ها 

آلت کوین‌ها نیز در چند روز گذشته پس از ترسیم اوج‌های جدید در طول هفته متضرر شدند.

اتریوم برای مدت کوتاهی از ۳۰۰۰ دلار فراتر رفت، اما اصلاح بازار، دومین ارز دیجیتال بزرگ را بیش از ۳۵۰ دلار کاهش داد. در حال حاضر، ETH با ۲۶۵۰ دلار مبارزه می‌کند.

بایننس اسمارت چین در یک روز ۴ درصد از دست داد و به ۳۸۰ دلار رسید. سولانا، کاردانو، آوالانچ، پولکادات، دوج کوین و شیبا اینو نیز از آلت‌های با کلاه بزرگ‌تر قرمز هستند.

Terra و ATOM اکنون بیشترین ارزش را از دست داده اند. دو پرنده اخیر به ترتیب ۷ درصد و ۱۱.۵ درصد کاهش یافته اند.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال با ۹۰ میلیارد دلار در روز و ۲۰۰ میلیارد دلار در سه روز کاهش یافته و به ۱.۷۵۰ تریلیون دلار رسیده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.