بیت کوین در معرض خطر

بیت کوین در معرض خطر

بیت کوین بیشتر سودهایی را که در هفته گذشته به دست آورده بود از دست داد و این امر باعث ایجاد سؤالاتی در مورد صعودی شدن آن شده است.

بیت کوین به سطح حمایت بحرانی برگشته است که مشخص می‌کند در آینده به کجا می‌رود. اگرچه به نظر می‌رسد این منطقه تقاضا است، اما با گذشت زمان در حال ضعیف شدن است.

بیت کوین بیشتر سودهایی را که در هفته گذشته به دست آورده بود از دست داد و این امر باعث ایجاد سؤالاتی در مورد صعودی شدن آن شده است .

بیت کوین از ۲ مارس تا کنون ۱۷.۲۴ درصد کاهش و بیش از ۸۰۰۰ امتیاز از ارزش بازار خود را از دست داده است. به نظر می‌رسد سطح حمایت ۳۷۵۰۰ دلاری اکنون به عنوان یک جای پای محکم عمل می‌کند که باید قیمت‌ها در آن حفظ شوند تا از سقوط جلوگیری شود.

شاخص اصلاح فیبوناچی، که از پایین ترین سطح ۲۸۷۰۰ دلار در ۱۹ می ۲۰۲۱ تا بالاترین رکورد تاریخ ۶۹۲۰۰ دلار در ۱۰ نوامبر ۲۰۲۱ اندازه گیری شد، نشان می‌دهد که شکستن منطقه بهره در ۳۷۵۰۰ دلار می‌تواند منجر به نزول به ۲۸۷۰۰ دلار شود.

با این حال، امیدی برای خوش بین بودن در مورد پتانسیل رشد بیت کوین وجود دارد. اندیکاتور ترتیبی Tom DeMark (TD) در حال حاضر سیگنال خرید را در نمودار ۱۲ ساعته بیت کوین ارائه می‌دهد. شکل‌گیری صعودی به‌عنوان یک کندل ۹ قرمز ایجاد شد که نشان‌دهنده افزایش یک تا چهار کندل ۱۲ ساعته یا آغاز یک شمارش معکوس جدید به سمت بالا است.

افزایش فشار خرید در اطراف سطوح فعلی قیمت می‌تواند به اعتبار چشم انداز خوش بینانه کمک کند و از اصلاح فاجعه بار بیت کوین جلوگیری کند. اگر سفارش‌های خرید افزایش یابد، دارایی می‌تواند قدرت بازگشت به ۴۰۰۰۰ دلار یا حتی شکستن مانع عرضه ۴۵۰۰۰ دلار را داشته باشد تا شروع یک روند صعودی جدید را تأیید کند.

Bitcoin Is at Risk

با توجه به اهمیت سطح حمایت ۳۷۵۰۰ دلاری، بسته شدن قاطع زیر آن می‌تواند نشان دهنده این باشد که بیت کوین در حال نزول است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.