بیت کوین به بالاترین حد خود در ۳ ماه گذشته رسید

بزرگترین ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار از ۴۶۸۰۰ دلار گذشت و در یک بازه زمانی دو ساعته بیش از ۴ درصد رشد کرد و به بالاترین سطح سه ماهه خود رسید.

بزرگترین ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار از ۴۶۸۰۰ دلار گذشت و در یک بازه زمانی دو ساعته بیش از ۴ درصد رشد کرد و به بالاترین سطح سه ماهه خود رسید. بیت کوین از یکشنبه گذشته پس از شش روز صعود متوالی، بیش از ۱۲ درصد افزایش یافته است، اگرچه هنوز از نقطه شروع ۴۷۷۴۰ هزار دلاری خود در سال ۲۰۲۲ باقی مانده است.

در یادداشتی که صبح دوشنبه به وقت آسیا منتشر شد، پایتخت QCP سنگاپور به افزایش بیشتر قیمت دارایی‌های جهانی به عنوان دلیلی برای ادامه این “محرک صعودی” در کوتاه مدت اشاره کرد. این صندوق همچنین به ادامه خرید بیت کوین از لونا به عنوان دلیلی برای ادامه حرکت اشاره کرد. QCP نوشت:

“یک خرید قابل توجه در این هفته، خرید ۱۲۵ میلیون USDT BTC توسط Luna Foundation Guard (LFG) بود.

اتر و بسیاری دیگر از رمزارزهای اصلی نیز در حال شکوفایی بودند. دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار از الگوی مشابه بیت کوین در روز یکشنبه پیروی کرد و با بیش از ۳۲۵۰ دلار، دست به دست شد که بالاترین سطح از اوایل فوریه بود. سولانا، کاردانو و آوالانچ، در میان آلتکوین‌های دیگر، به خوبی وارد بازار شدند. میم کوین‌های محبوب Dogecoin و Shiba Inu به ترتیب حدود ۶% و ۳% افزایش داشتند.

دی پاسکوال، مدیر عامل صندوق سرمایه گذاری BitBull Capital، گفت:

بیت کوین هفته قدرتمندی را پشت سر گذاشته است، بیت کوین پس از تصمیم هفته گذشته فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره و ادامه تشدید تهاجم روسیه به اوکراین، مقاومت خود را نشان داده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.