Coinbase: با چند کلیک حقوق خود را دریافت کنید

Coinbase، پیشروترین صرافی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، ساعاتی پیش اعلام کرد که شهروندان آمریکایی قادر خواهند بود به طور خودکار حقوق خود را در

Coinbase، پیشروترین صرافی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، ساعاتی پیش اعلام کرد که شهروندان آمریکایی قادر خواهند بود به طور خودکار حقوق خود را در رمزنگاری دریافت کنند.

سرویس جدید “دریافت پول در رمزنگاری” به علاقه مندان به ارزهای رمزپایه اجازه می‌دهد تا بدون هیچ زحمتی، دستمزد خود را مستقیماً در بیت کوین، اتریوم یا هر یک از ۱۰۰ ارز رمزنگاری شده موجود در Coinbase دریافت کنند.

کاربران همچنین می‌توانند پرداخت‌های خود را به دلار آمریکا به طور مستقیم به حساب Coinbase خود دریافت کنند، که می‌توانند همانند یک حساب بانکی معمولی با کارت بدهی Coinbase خود هزینه کنند. این صرافی همچنین گزینه ای را برای دریافت پرداخت به USDC یا DAI و کسب سود در طول زمان ارائه می‌دهد.

رمز ارز را با Coinbase پرداخت کنید

طبق یک پست وبلاگ رسمی، Coinbase به دنبال کاهش اصطکاک هنگام دستیابی یا استفاده از ارزهای رمزنگاری شده است و به مردم این امکان را می‌دهد که استفاده یا مبادله توکن‌ها را راحت‌تر و فوری شروع کنند. Coinbase معتقد است که این نشان دهنده آینده حقوق و دستمزد است.

اساساً Coinbase از کل فرایند مراقبت می‌کند که این پروژه با دریافت پول توسط مشتری شروع می‌شود و تا زمان سپرده گذاری در صرافی و خرید توکن ادامه می‌یابد.

همه چیز بر اساس کارمزد صفر انجام می‌شود، اگرچه Coinbase از گسترش تراکنش‌ها سود خواهد برد.

فرآیند ثبت نام آسان و ساده است و فقط یکبار انجام می‌شود. به طور کلی، مشتری باید اطلاعات مربوط به شرکت حقوق و دستمزد یا کارفرمای فعلی خود را ارائه دهد. Coinbase مدارک لازم را برای دریافت مستقیم پول خود در Coinbase انجام خواهد داد.

Coinbase خدمات خود را گسترش می‌دهد

علی رغم شکست‌ها، Coinbase خود را به عنوان یک رکن اصلی در بازار آمریکای شمالی معرفی کرده است.

امروزه سهام Coinbase در بین سرمایه گذاران که مایل به قرار گرفتن غیر مستقیم در برابر بیت کوین هستند محبوب است.

تحولات اخیر Coinbase نتایج متفاوتی داشته است. به عنوان مثال، پس از آنکه SEC نشان داد که چنین فعالیت‌هایی را می‌توان به عنوان انتشار و تجارت اوراق بهادار ثبت نشده طبقه بندی کرد، اخیراً شرکت مجبور به کنار گذاشتن برنامه‌های توسعه خدمات وام دهی رمزنگاری با بازده بالا شد.

اگر تازه وارد هستید و نمی‌دونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین چیست و چرا ارزشمند است؟

ماینینگ یا استخراج ارز دیجیتال یعنی چه؟

منبع:

cryptopotato

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.