بازار همچنان در طوفان و ویرانی؛ ریزش قیمت رمزارزها ادامه دارد

روز گذشته وال استریت یک روز معاملاتی به شدت منفی را پشت سر گذاشت، به طوری که شاخص‌های اصلی نزدک، شاخص صنعتی داوجونز و S&P

روز گذشته وال استریت یک روز معاملاتی به شدت منفی را پشت سر گذاشت، به طوری که شاخص‌های اصلی نزدک، شاخص صنعتی داوجونز و S&P 500 با زیان‌های قابل توجهی مواجه شدند. همه این شاخص‌های برجسته در یک روز تا ۵ درصد کاهش یافتند که از آغاز همه گیری کرونا بی‌سابقه بوده است.

در نتیجه این تغییر، S&P تا حدود ۳۹۰۰، DOW به ۳۱۴۹۰ و Nasdaq Composite تا مرز ۱۱۴۱۸ سقوط کردند که پایین‌ترین موقعیت آنها در بیش از یک سال گذشته بود.

در این میان، بیت کوین که به عنوان یک دارایی پرریسک تری نیز شناخته می‌شود، همگام با بازار سهام، در مقیاس روزانه بار دیگر بخشی از ارزش خود را از دست داد و به منطقه قرمز وارد شد. این ارز مزنگاری شده بزرگ که دیروز با مانع ۳۰۰۰۰ دلاری مبارزه می‌کرد و حتی برای مدت کوتاهی از آن سطح گذشت، در نهایت به سمت پایین حرکت کرد و برای اولین بار طی چهار روز گذشته به زیر ۲۹۰۰۰ دلار رسید.

همانطور که دیروز گفتیم، ETH تلاش می‌کرد سطوح بالای ۲۰۰۰ دلار را حفظ کند ولی، دومین رمزاز بزرگ بازار نیز چند ساعت بعد در این نبرد شکست خورد و اکنون زیر این مارک روانی معامله می‌شود.

ریپل، دوج کوین، شیبا اینو و لایت کوین هر کدام حدود ۵ درصد کاهش یافته اند. علاوه بر این، کاردانو، سولانا و پولکادات بین ۷ تا ۸ درصد افت پیدا کرده‌اند، در حالی که AVAX بیشترین کاهش را در میان آلت کوین‌های بزرگ‌ بازار تجربه کرده است. کاهش ۱۳ درصدی در تایم فریم روزانه، آوالانچ را به زیر ۳۰ دلار رسانده است.

در شرایطی که آلتکوین‌های دارای ارزش بازار کمتر ​​نیز در وضعیت مشابهی قرار دارند، کاملاً منطقی به نظر می‌رسد که ارزش کل بازار کریپتو با ۷۰ میلیارد دلار کاهش در یک روز به ۱.۲۵۰ تریلیون دلار برسد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.