Elliptic شصت میلیون دلار از SoftBank و Wells Fargo دریافت می‌کند

این شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین قصد دارد از این بودجه برای تسریع پذیرش رمز ارز توسط مشتریان اساسی خود استفاده کند. Elliptic یک

این شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین قصد دارد از این بودجه برای تسریع پذیرش رمز ارز توسط مشتریان اساسی خود استفاده کند.

Elliptic یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین مستقر در لندن است. این شرکت ۶۰ میلیون دلار از soft bank ژاپنی و Wells fargo چند ملیتی آمریکایی گرفته است. این مبلغ برای تسریع پذیرش رمز ارز توسط بازارهای جهانی هزینه خواهد شد.

سرعت بخشیدن به پذیرش رمز ارز توسط موسسات بزرگ

Elliptic در بیانیه مطبوعاتی ۱۱ اکتبر ۶۰ میلیون کمک مالی را افشا کرد. این شرکت از این مبلغ برای گسترش فعالیت‌های خارج از کشور و سرمایه گذاری‌های جهانی خود استفاده خواهد کرد.

در Elliptic, ما به موسسات مالی از صرافی‌ها تا بانک‌های پیشرو کمک می‌کنیم تا با خیال راحت‌تری از ارزهای دیجیتال استفاده کنند. این کمک‌های مالی ایجاد فرصتی برای ارزهای دیجیتال در صنعت مالی و اثبات نقش بسیار مهم ما در این زمینه است.

SoftBank از طریق Vision Fund 2 خود که به اتارت‌آپ‌ها کمک می‌کند در این دور از جمع آوری کمک مشارکت کرد. سرمایه گذاران دیگر Wells Fargo ، SBI Group ، Digital Currency Group ، AlbionVC ، Paladin Capital Group ، Octopus Ventures و Evolution Equity Partners هستند.

بین سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰،Elliptic  ۲۸ میلیون دلار در سری B به دست آورده است. این شرکت قصد دارد با مبلغ جمع آوری شده تیم متخصصان جهانی خود را به ویژه در آمریکا گسترش دهد.

ما در سال جاری به عنوان یک تیم تقریباً ۵۰ درصد رشد کرده ایم. ما قصد داریم از این سرمایه گذاری برای رشد سریع‌تر استفاده کنیم. تا پایان سال ۲۰۲۲، بیش از ۲۰۰ Elliptic در سراسر جهان وجود خواهد داشت.

ارائه امنیت روی زنجیره

با توجه به تعامل موسسات بزرگ با ارزهای دیجیتال، تقاضای آن‌ها برای ایجاد یک اکوسیستم امن و ایمن نیز افزایش می‌یابد. به همین دلیل است که Mastercard شرکت اطلاعاتی بلاک چین CipherTrace را برای ارائه راه حل‌های جلوگیری از پولشویی و حفاظت از کلاهبرداری استخدام کرده است.

یکی از اهداف Elliptic، به گفته روابط عمومی آن، تبدیل شدن به گزینه اول برای سرمایه گذارانی است که به دنبال تجزیه و تحلیل بلاک چین و شرکت‌های داده هستند. این تا حدودی به دلیل فشارهای نظارتی فزاینده بر اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال برای رعایت قوانین موجود در سراسر جهان است.

Elliptic یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تجزیه و تحلیل رمزنگاری و بلاک چین است. این شرکت تکنیک‌ها و ابزارهای مختلفی را برای تشخیص فعالیت‌های رمزنگاری غیرقانونی ارائه می‌دهد. مانند نگاشت سیگنال‌های دنیای واقعی به افراد و رویدادهای مجازی و همچنین ارائه بینش ریسک به شرکت‌های مالی سنتی.

این شرکت همچنین مسئول کمک به کشف نرم افزارها و ابزارهای مخرب ارائه شده توسط شرکت کنندگان Darknet می‌باشد. این شرکت برای شناسایی Antinalysis، یک ابزار آنلاین که به تجار اجازه می‌دهد بیت کوین را در بازار Darknet شستشو دهند، با سایر طرفها همکاری کرده است.

اگه تازه واردی به این مطالب سر بزن:

مخالفت طرفداران بیت کوین با جیمی دیمون

همکاری OpenOcean و Fantom

رمز ارزهای پایه دلار را به چالش می‌کشند

منبع:

cryptopotato.com

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.