FBI واحد جدید ارزهای دیجیتال را راه اندازی کرد

اداره تحقیقات فدرال (FBI) واحد جدیدی را برای مقابله با سوء استفاده از رمزارز راه اندازی کرده است. تیم جدید با تیم ملی اجرای ارزهای دیجیتال وزارت دادگستری (DOJ) برای مبارزه با «سوء استفاده مجرمانه از ارزهای دیجیتال» همکاری خواهد کرد. طبق گفته وزیر دادگستری تمرکز این تیم بر روی صرافی‌های ارز مجازی، ارائه‌دهندگان زیرساخت و سایر نهادهایی که سوءاستفاده از ارزهای دیجیتال و فناوری‌های مرتبط را برای ارتکاب یا تسهیل فعالیت‌های مجرمانه ممکن می‌سازند خواهد بود.

اداره تحقیقات فدرال (FBI) واحد جدیدی را برای مقابله با سوء استفاده از رمزارزها راه اندازی کرده است. تیم جدید با تیم ملی اجرای ارزهای

اداره تحقیقات فدرال (FBI) واحد جدیدی را برای مقابله با سوء استفاده از رمزارزها راه اندازی کرده است. تیم جدید با تیم ملی اجرای ارزهای دیجیتال وزارت دادگستری (DOJ) برای مبارزه با «سوء استفاده مجرمانه از ارزهای دیجیتال» همکاری خواهد کرد.

طبق گفته وزیر دادگستری تمرکز این تیم بر روی صرافی‌های ارز مجازی، ارائه‌دهندگان زیرساخت و سایر نهادهایی که سوءاستفاده از ارزهای دیجیتال و فناوری‌های مرتبط را برای ارتکاب یا تسهیل فعالیت‌های مجرمانه ممکن می‌سازند خواهد بود.

منبع

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.