تحلیل‌های درون زنجیره‌ای روند صعودی بیت کوین را تایید می‌کنند

بنجامین کوون، تحلیلگر محبوب رمزارزها، با تشریح یک معیار زنجیره ای نشان می‌دهد که روند صعودی بیت کوین احتمالا ادامه خواهد داشت.

بنجامین کوون، تحلیلگر محبوب رمزارزها، با تشریح یک معیار زنجیره ای نشان می‌دهد که روند صعودی بیت کوین احتمالا ادامه خواهد داشت. کوون با محاسبه ترموکاپ (Thermocap)، مجموع درآمد روزانه استخراج کننده بیت کوین به دلار آمریکا، خاطر نشان کرد نسبت ترموکاپ در چرخه‌های قبلی بازار صعودی بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است. به گفته این تحلیل‌گر، این اتفاق هنوز در چرخه فعلی رخ نداده است.

همچنین می‌گوید اگر بازار واقعی بیت‌کوین را بر متریک ترموکاپ تقسیم کنید، شاخصی بدست می‌آید که هنوز شاهد افزایش بازار در این شاخص نبوده ایم. به گفته کاون، در شرایط کنونی بازار، بیت کوین هنوز ” بسیار شکننده” و بی ثبات است و تا زمانی که بتواند نقاط عطف کلیدی خاصی را به عنوان پشتیبانی حفظ کند، در همین سطوح باقی خواهد ماند. همچنین تا زمانی که بیت کوین نتواند در کوتاه مدت ۴۰۰۰۰ دلار را بازپس گیرد، خرس‌ها می‌توانند دست برتر را نسبت به گاوها داشته باشند و بیت کوین/دلار ممکن است به میزان قابل توجهی پایین بیاید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.