هشدار به دارندگان رمزارزها: مراقب امضای کور باشید!

با حمله اخیر به OpenSea که آسیب‌پذیری‌های بلاک چین را برجسته می‌کند، چارلز گیمت، مدیر ارشد فناوری لجر به کاربران در مورد «امضای کور» که

با حمله اخیر به OpenSea که آسیب‌پذیری‌های بلاک چین را برجسته می‌کند، چارلز گیمت، مدیر ارشد فناوری لجر به کاربران در مورد «امضای کور» که به‌عنوان «رضایت یک معامله برای امضای کورکورانه، بدون درک معنای آن» تعریف می‌کند، هشدار می‌دهد.

این کارشناس امنیتی با ارائه مثالی از هک اخیر پلتفرم اوپن‌سی که به از دست رفتن ۱.۷ میلیون دلار NFT منجر شد، گفت که در این حادثه مهاجمان، قربانیان خود را فریب دادند تا پیامی را امضا کنند مبنی بر اینکه رضایت دارند همه NFTهای خود را به قیمت صفر اتر به فروش برسانند. او به کاربران ارزهای دیجیتال توصیه کرده است که همواره تراکنشی را که با امضای آن موافقت می‌کنند را بررسی و صحت‌سنجی کنند.

وقتی از او پرسیدند که راه حلی برای مسئله امضای کور چیست، گیلت به یک ضرب المثل قدیمی رمزنگاری اشاره کرد: «اعتماد نکن، تأیید کن». او به کاربران رمزارز می‌گوید: «همیشه تراکنشی را که با امضای آن موافقت می‌کنید تأیید کنید». یکی از پیشنهاداتی که متخصص امنیت مطرح کرد، امضای تراکنش‌ها با استفاده از نمایشگرهای قابل اعتماد است که می‌توان آن‌ها را در کیف پول‌های سخت‌افزاری یافت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.