ترا (LUNA) با ۳۰ میلیارد دلار ارزش کل قفل شده (TVL) رکورد سهام رمزنگاری را شکست

ارزش دلاری همه رمزارزهای موجود در اکوسیستم ترا (LUNA) اکنون بالاتر از رقیب اصلی این پلتفرم، اتریوم (ETH)، است. بر اساس داده‌های جدید Staking Rewards،

ارزش دلاری همه رمزارزهای موجود در اکوسیستم ترا (LUNA) اکنون بالاتر از رقیب اصلی این پلتفرم، اتریوم (ETH)، است. بر اساس داده‌های جدید Staking Rewards، افزایش قیمت لونا باعث شده است که ارزش کل قفل شده لونا هم اکنون به ۳۰,۲۰۷,۹۵۷,۲۰۹ دلار برسد. این رقم برای اولین بار در مقایسه با کل ارزش سهام اتریوم ۲.۰ (۲۸,۱۷۶,۰۸۶,۲۶۱ دلار) بالاتر است.

استیکینگ ریوارد (Staking) به سرمایه گذاران رمزنگاری اجازه می‌دهد تا در ازای استیک کردن توکن‌های خود پاداش دریافت کنند که این پاداش نقش بسزایی در امنیت شبکه ایفا می‌کند.

سهامداران در حال حاضر با سرمایه گذاری در لونا حدود ۶.۸ درصد بازدهی سالانه دریافت می‌کنند. این رقم برای اتریوم برابر با ۴.۸ درصد می‌باشد.

لازم به ذکر است که قیمت لونا در هفته گذشته افزایش یافته است و از پایین ترین سطح ۵۲.۲۰ دلار با افزایش ۷۷ درصدی به ۹۲.۵۸ دلار رسیده است. .همچنین، اتریوم نیز از سطح ۲,۳۳۶ دلار با افزایش ۲۷ درصدی به ۲,۹۶۷ دلار رسیده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.