پس از به خاک و خون کشیدن شدن بازار رمزارزها، چه شد؟؛ تحلیل وضعیت فعلی ارزهای دیجیتال به تفکیک

پس از به خاک و خون کشیدن شدن بازار رمزارزها، چه شد؟؛ تحلیل وضعیت فعلی ارزهای دیجیتال به تفکیک

پس از کاهش احساسات نزولی معامله گران، اکثر رمزارزها روز جمعه مسی صعودی را در پی گرفتند. به نظر می‌رسد که خریداران کوتاه‌مدت به بازی بازگشته‌اند، اگرچه شاخص‌های تکنیکال، صعود محدودی را نشان می‌دهند.

در این مدت، بیت کوین (BTC) به ۳۰۰۰۰ دلار بازگشت. با این حال این رمزارز اکنون با کاهش ۱۷ درصدی در طی یک هفته، در قیمت ۲۹۵۲۴ دلار معامله می‌شود.

خروج سرمایه از بازار

در جریان فروش اخیر در بازار، تعداد کمتری از معامله گران به دنبال استیبل کوین‌ها رفتند. این نشان می‌دهد که سرمایه گذاران در مرحله خروج از بازار کریپتو می‌باشند. طبق اعلام گلسنود، کاهش عرضه استیبل‌کوین‌ها نشان‌دهنده درجه‌ای از خروج سرمایه خالص از صنعت ارزهای دیجیتال است.

بازار24 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (24 اردیبهشت)

اتریوم، بزرگ‌ترین آلتکوین بازار، در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۶۶% از ارزش خود را از دست داده و اکنون با قیمت ۲۰۴۰ دلار معامله می‌شود.

بایننس کوین (۳.۱۶-%)، ریپل (۳.۰۳-%) و دوج کوین (۲.۷۶-%) ازجمله ارزهای بزرگ بازار هستند که کاهش قیمت را تجربه کرده اند. در این میان، کاردانو (۸.۴۷-%) و آوالانچ (۷.۵۲-%) بیشترین افت قیمت را شاهد بوده اند.

در همین حال، سولانا (۰.۴۳%)، پولکادات (۴.۶۸%) و ترون (۱.۸۱%) در منطقه سبز و به ترتیب با قیمت ۵۱.۸۴ دلار، ۱۰.۵۳ دلار و ۰.۰۷ دلار در حال معامله شدن هستند. ولی برنده اصلی امروز بازار، دسنترالند (MANA) است که از دیروز ۲۲.۰۹ درصد افزایش یافته و به ۱.۲۶ دلار رسیده است. ICP نیز با ۷.۵۷% رشد در رتبه بعد قرار دارد.

در همین حال، بلاک چین Terra روز جمعه پس از یک توقف ۹ ساعته فعالیت خود را از سر گرفت. زمانی که این شبکه متوقف شد، توکن LUNA همچنان زیر ۱ سنت معامله می‌شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.