PayPal خدمات بیت کوین را به انگلستان گسترش می‌دهد

کمتر از یک سال پس از مراحل اولیه رمزنگاری در ایالات متحده، PayPal به مشتریان واجد شرایط در انگلستان امکان تعامل با دارایی‌های دیجیتال را

کمتر از یک سال پس از مراحل اولیه رمزنگاری در ایالات متحده، PayPal به مشتریان واجد شرایط در انگلستان امکان تعامل با دارایی‌های دیجیتال را نیز داده است.

غول پرداخت آنلاین PayPal مستقر در سن خوزه، خدمات ارزهای رمزنگاری شده خود را در انگلستان کمتر از یک سال پس از اولین بار که این شرکت در ایالات متحده معرفی کرد، راه اندازی می‌کند.

مشتریان واجد شرایط در بریتانیا از این هفته قادر به خرید، فروش و نگهداری بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده از طریق پلتفرم PayPal خواهند بود.

به گفته پردازنده پرداخت آنلاین، ساکنان انگلستان می‌توانند بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، لایت کوین (LTC) یا بیت کوین کش (BCH) را به قیمت ۱ پوند خریداری کنند.

این اعلامیه اولین گسترش بین المللی خدمات خرید و فروش رمزنگاری PayPal را نشان می‌دهد. این شرکت اولین بار این ویژگی را در نوامبر ۲۰۲۰ در اختیار مشتریان آمریکایی قرار داد.علاوه بر این، پردازنده پرداخت همچنان از خدمات رمزنگاری شده Paxos برای خدمات خود در بریتانیا استفاده می‌کند.

در همین حال، گسترش فعلی می‌تواند به معنای قرار گرفتن بیشتر رمزارزها در معرض پذیرش باشد.

در واقع، پی پال پیش‌تر اعلام کرده بود که در حال برنامه ریزی برای گسترش خدمات خرید و فروش دارایی‌های دیجیتال خود در سطح جهان است.

از زمان اعلام اولیه حمله به رمزنگاری در اکتبر ۲۰۲۰، این شرکت شاهد مشارکت گسترده رمزنگاری در پلتفرم خود بوده و نتایج چشمگیری را ثبت کرده است.

در ماه جولای، این شرکت محدودیت خرید برای ساکنان ایالات متحده را به ۱۰۰۰۰۰ دلار در هفته افزایش داد در حالی که محدودیت‌های ماهانه و سالانه را حذف کرد.

Pay Pal قبلاً سرویس Crypto Checkout را معرفی کرد تا مشتریان بتوانند با دارایی‌های مجازی میلیون‌ها تاجر خود در سراسر جهان پرداخت کنند.

در همین حال، گسترش شرکت به انگلستان در حالی صورت می‌گیرد که اداره رفتار مالی این کشور (FCA) در حال استفاده از چکش نظارتی خود در صرافی‌های ثبت نشده است.

با این حال، به گفته خوزه فرناندز دا پونته، رئیس بخش رمزنگاری و بلاک چین PayPal، پردازنده پرداخت‌ها “روابط نظارتی قوی” ایجاد کرده است.

PayPal همچنین با راه اندازی برنامه “کیف پول برنامه شام” در ایالات متحده، در تلاش است تا خدمات رمزنگاری خود را برای مشتریان افزایش دهد. گفته می‌شود که این شرکت همچنین در حال راه اندازی یک تیم ارزهای رمزنگاری شده در ایرلند است.

با این حال، مشتریان هنوز مجاز به برداشت دارایی‌های دیجیتالی خود از PayPal نیستند، اگرچه این شرکت وعده داده است که در تلاش برای ایجاد چنین عملکردی است.

اگر تازه وارد هستید و نمیدونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین گل سر سبد بازار!

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال

از کجا بیت کوین بخرم؟

منبع:

cryptopotato

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.