SandBox آلفا بعد از ۴ سال توسعه منتشر می‌شود

Animoca Brands، شرکت بازی و دارایی‌های مجازی، متاورس بازی sandbox را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. این متاورس play to earn به مدت چند هفته

Animoca Brands، شرکت بازی و دارایی‌های مجازی، متاورس بازی sandbox را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. این متاورس play to earn به مدت چند هفته در دسترس خواهد بود.

اما فقط تعداد انگشت شماری بازیکن خوش شانس از این تجربه لذت می‌برند.

دنیای بازی‌های مجازی سند باکس از طریق متاورس به بازیکنان امکان کسب درآمد از زمانی که صرف بازی می‌کنند می‌دهد. بازیکنان می‌توانند زمین‌ بخرند یا در بازی NFT کسب کنند. همچنین امکان به دست آوردن توکن SAND نیز وجود دارد. SAND قابلیت شرط بستن هم دارد.

بر اساس اعلان ۱۷ نوامبر این متاورس از ۲۹ نوامبر در ساعت ۱ بعد از ظهر UTC شروع می‌شود و تا ۲۰ دسامبر ادامه دارد. فقط یک گروه ۵۰۰۰ نفری از بازیکنان خوش شانس فرصت به دست آوردن ۱۰۰۰ SAND را دارند. این میزان توکن در حال حاضر برابر ۳۵۰۰ دلار است. همچنین بازیکنان سه NFT انحصاری از طریق وقت گذراندن در ۱۸ تجربه توسعه یافته توسط تیم کسب می‌کنند.

این سه NFT انحصاری فقط در طول این رویداد در دسترس اند. سه NFT شامل یک دروازه, یک اژدهای آبی و سیاه و یک شمشیر قرون وسطایی هستند که همگی در متاورس قابل استفاده اند.

NFTهای انحصاری بازی سند باکس

Alpha Pass یک تیکت NFT است که به ۵۰۰۰ نفر دسترسی به متاورس sandbox را می‌دهد. ۲۵۰۰ نفر دیگر در طول سه هفته اکانت سند باکس را از طریق رویدادهای اجتماعی به دست می‌آورند. این تیکت‌های طلایی هم از ۱۹ نوامبر تا ۲۹ دسامبر در بازار OpenSea به فروش خواهند رسید.

بازیکنان بدون تیکت قابلیت دسترسی به Alpha Hub و سه تجربه را دارند. این مودها دارای نقشه‌ها و کوئست‌های مختلف اند. اما این گروه از بازیکنان به ورژن Play to Earn دسترسی ندارند.

طبق اطلاعات OpenSea هر زمین حدود ۱.۰۱۹ اتریوم برابر ۴۲۸۴ دلار در حال حاضر است. کل حجم معامله از اواخر ۲۰۱۹ برابر ۳۹۷۰۰ ETH یا ۱۶۵.۳ میلیون دلار است.

بنیانگذار این شرکت و chairman Yat Siu به بازیکنان جدیدی که در تلاش به ورود به بازی‌های مجازی هستند یک توصیه کردند. آن‌ها گفتند بهتر است بازیکنان تازه کار قبل از شروع بازی با زمین‌های توکن شده به اندازه کافی با sandbox تجربه کسب کنند.

من به افرادی که قصد تجربه دارند توصیه می‌کنم تجربه کنند در زمین‌های مختلف بازی کنند با افراد جامعه صحبت کنند و سپس اقدام به خرید زمین کنند. خرید زمین در SandBox به معنی خرید یک دارایی واقعی است.

او اضافه کرد:

منظورم این است که شما فقط روی نیو یورک پرواز نمی‌کنید و بگویید من این را می‌برم.

در اوایل این ماه سند باکس ۹۳ میلیون دلار بودجه خارجی مدیریت شده توسط SoftBank Vision را بست. او اعلام کرد پروژه ۴ سال در حال توسعه بوده و به صورت مرحله ای و رو به جلو منتشر می‌شود. این بودجه برای توسعه سند باکس از طریق بازی‌ها و تجربه‌های جدید و پیدا کردن سرمایه‌گذاران جدید استفاده خواهد شد.

بر اساس اطلاعات Coingecko توکن SAND با قیمت ۳.۴۲ دلار یک رکورد قیمت به ثبت رسانده است. این توکن در ۲۰۲۱ ۸۶۶۳.۵% درصد رشد داشته است.

اگه تازه واردی به این مطالب سر بزن:

سناتور در تلاش نجات ارز دیجیتال از خطر لایحه زیرساخت (Infrastructure Bill)

بیت کوین برای اولین بار در طول دو هفته به زیر ۶۰۰۰۰ دلار سقوط کرد

منبع:

cointelegraph

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.