SEC، نظارت بر فضای DeFi

ویکتور فانگ، مدیر عامل AnChain.AI می‌گوید که به SEC قدرت می‌دهد تا “تجزیه و تحلیل و ردیابی قراردادهای هوشمند” را انجام دهد. سخنگوی AnChain.AI، یک

ویکتور فانگ، مدیر عامل AnChain.AI می‌گوید که به SEC قدرت می‌دهد تا “تجزیه و تحلیل و ردیابی قراردادهای هوشمند” را انجام دهد.

سخنگوی AnChain.AI، یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین، اخیراً یک قرارداد ۶۰۰۰۰۰+ دلاری با کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش کرد تا به آژانس در تنظیم و نظارت بر فضای DeFi کمک کند.

قرارداد AnChain با SEC

این قرارداد که در ماه مه ۲۰۲۱ آغاز شد دارای ارزش اولیه ۱۲۵۰۰۰ دلار است که اگر SEC تصمیم بگیرد این گروه را برای ۵ سال دیگر به ارزش ۱۲۵۰۰۰ دلار “اختیاری” حفظ کند، ممکن است به ۶۲۵۰۰۰ دلار برسد.
ویکتور فانگ، مدیرعامل و بنیانگذار AnChain.AI می‌گوید:
SEC بسیار مشتاق درک آنچه در دنیای دارایی‌های دیجیتالی مبتنی بر قرارداد هوشمند اتفاق می‌افتد است.” “بنابراین ما فناوری را برای تجزیه و تحلیل و ردیابی قراردادهای هوشمند در اختیار آن‌ها قرار می‌دهیم”.
AnChain بر ردیابی فعالیت‌های غیرقانونی در سراسر رمزنگاری، DeFi و موسسات مالی سنتی متمرکز است. آنها علاوه بر کمک به SEC برای بررسی معاملات و فعالیت‌های مشکوک DeFi، همچنین با صرافی های رمزنگاری شده متمرکز و موسسات fiat همکاری می‌کنند تا دفاع “پیشگیرانه” را در برابر عوامل شکارچی فضا ایجاد کنند.
در اوایل ماه جاری، گری جنسلر، کمیسیون فعلی SEC به WSJ توضیح داد که چرا DeFi و عملیات “غیر متمرکز” هنوز از مقررات برخوردار نیستند:
“هنوز گروهی از افراد اصلی هستند که نه تنها نرم افزار را می‌نویسند، مانند نرم افزار منبع باز، بلکه غالباً دارای مالیات نیز هستند
صنعت DeFi در حال حاضر بیش از ۸۰ میلیارد دلار دارایی‌های دیجیتالی را در دست دارد. با ادامه تحقیقات SEC، بسیاری از این دارایی‌ها به عنوان اوراق بهادار محسوب می‌شوند.

اگر تازه وارد هستید و نمیدونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین گل سر سبد بازار!

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال

از کجا بیت کوین بخرم؟

منبع:

cryptopotato

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.