درخواست بازخوانی پیام‌های اسلک کارکنان ریپل توسط sec

sec

جورج تنریرو (Jorge Tenreiro)، وکیل کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) به منظور اخذ حکم دادگاه که کارکنان ریپل را مجبور می‌کند تا مکالمات

جورج تنریرو (Jorge Tenreiro)، وکیل کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) به منظور اخذ حکم دادگاه که کارکنان ریپل را مجبور می‌کند تا مکالمات و پیام‌های رد و بدل شده‌ی خود را در نرم افزار اسلک (Slack) تحویل دهند، یک درخواست اضطراری ارائه کرده است.

به گفته سازمان SEC، بیش از ۱ میلیون پیام وجود دارد که باید جستجو شوند. از آنجایی که کارکنان ریپل با اسلک هر چند وقت یکبار مانند ایمیل ارتباط برقرار کردند، باعث شده است در حد ترابایت داده تولید شود.

SEC ادعا می‌کند که متهمان با جستجوی همه پیام‌ها در فاز اول این تحقیق موافقت کردند.

به گفته این آژانس، این تحقیق و بررسی تنها به ۱۴۸۸ پیام محدود شد که با این وجود حاوی برخی اطلاعات “بسیار مهم” بوده است.

اکنون، این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو پس از آنکه اشتباه در پردازش داده‌ها را ناشی از عدم تمایل اولیه به همکاری دانست، از دسترسی به بقیه چت‌ها خودداری کرده است.

مستندات مهم آژانس SEC اظهار می‌کند که پیام‌های نرم افزار اسلک که موفق به دریافت آن شده است حاوی برخی شواهد “مهم” و “منحصر به فرد” است.

به طور خاص، گفتگوهایی که این سازمان به آن‌ها دسترسی پیدا کرده است شامل تمایل کمپانی ریپل برای ایجاد معاملات سود جویانه توکن XRP، نگرانی‌های شرکت در مورد قیمت این توکن، تاثیر فروش XRP بر تجارت شرکت ریپل و همچنین وضعیت نظارتی ارز رمزنگاری شده می‌شود.

 

اگه تازه واردی و نمیدونی از کجا باید شروع کنی، حتما یه سری به این صفحات بزن:

بیت کوین گل سر سبد بازار!

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال

از کجا بیت کوین بخرم؟

منبع:

u.today

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.