ورود رسمی سولانا به دنیای بازی‌های بلاک چینی در جنوب شرق آسیا

ورود رسمی سولانا به دنیای بازیهای بلاکچینی در جنوب شرق آسیا

 شرکت سازنده بازی‌های بلاک چینی «یلد گیلد» از امضای قرارداد همکاری با بخش سرمایه گذاری سولانا یعنی Solan Ventures که بازوی سرمایه گذاری «سولانا لبز» محسوب می‌شود خبر داد. یلد گیلد قرار است با بودجه در نظر گرفته شده برای این پروژه همکاری مشترک، بخش subDAO سولانا در جنوب شرقی آسیا را تقویت کند.

بر اساس این توافقنامه، سولانا و شرکت YGG SEA در راه اندازی برنامه‌های آموزشی برای ساخت پروژه‌ها در بلاک چین سولانا با یکدیگر همکاری خواهند کرد. به عنوان بخشی از اکوسیستم سولانا، استودیوهای سازنده بازی می‌توانند از قابلیت‌های مهندسی زیر ساخت سولانا برای کمک به YGG SEA جهت عرضه بازی‌های جدید استفاده نمایند.

YGG SEA قصد دارد از قابلیت‌های بلاک چین سولانا برای گسترش دامنه فعالیت خود در میان ۲۲۵ میلیون طرفدار بازی و ورزش‌های الکترونیکی در منطقه جنوب شرق آسیا استفاده کند.

همچنین پلتفرم جدید subdDAO ارائه سرگرم کننده ترین و جذاب ترین بازی‌ها به مشتریان خود در جنوب شرق آسیا را بر عهده خواهد گرفت. همچنین، بخشی از این پروژه برای کمک به بازیکنان بازی های آنلاین جهت برداشت پاداش های حاصل از انجام بازی های مبتنی بر مدل P۲E تخصیص یافته است.

شایان ذکر است، منطقه جنوب شرق آسیا از کانون‌های اصلی برای توسعه بخش بازی های بلاک چین محسوب می‌شود. بنابراین، سولانا نیز مشتاق است تا جای پایی محکم در این زمینه برای خود ایجاد کند. برای دستیابی به این هدف، قرارداد منعقد شده میان سولانا و YGG SEA یک گام کلیدی محصوب می‌شود. بخش سرمایه گذاری سولانا نیز اعلام کرده که مبلغ ۵۰۰ هزار دلار برای تامین مالی این پروژه در نظر گرفته است.

لازم به ذکر است در صورت موفقیت آمیز بودن این پروژه و تعیین بازار هدف مناسب برای عرضه بازی‌های بلاک چینی یعنی منطقه جنوب شرق آسیا، سرمایه گذاران سولانا می‌توانند چشم اندازی مثبتی برای آینده این ارز دیجیتال ترسیم کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.