بهبودی نسبی بازار رمزارزها | رشد ترا (Terra)

بازار کریپتو رونق گرفت. بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال اصلی در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۰ درصد افزایش یافته اند که تقریباً با

بازار کریپتو رونق گرفت.

بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال اصلی در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۰ درصد افزایش یافته اند که تقریباً با ارزش روز قبل مطابقت دارد. بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمتی در حدود ۳۸۵۲۳ دلار معامله می‌شد که از ۳۴۳۲۲ دلار در ۲۴ فوریه بالاتر بود.

از آنجایی که بازار کریپتو پس از افت روز پنجشنبه بهبود یافت، معامله‌گرانی که علیه افزایش ارزهای دیجیتال شرط‌بندی می‌کردند تا ۳۸۶.۳۶ میلیون دلار در نقدینگی ۲۴ ساعت گذشته ضرر کردند. بر اساس داده‌های سرویس تحلیلی Coinglass، ۷۷۶۸۷ معامله‌گر از زمان انحلال، بازار را کوتاه کردند یا علیه افزایش قیمت شرط‌بندی کردند.

با بهبود بازار ارزهای دیجیتال، ترا نیز افت قیمت روز گذشته را جبران کرد.

همزمان با بهبود نسبی بازار ارزهای دیجیتال، ترا (Terra) نیز در شبانه روز گذشته با جهش ۲۵ درصدی مواجه شد. این افزایش قیمت تقریبا زیان روز گذشته را جبران کرد. توکن ترا یعنی لونا (luna) در حال حاضر با قیمت ۶۴.۱۱ دلار معامله می‌شود، در حالی که دیروز قیمت آن ۵۰.۲۷ دلار بود. البته قیمت ترا نسبت به سقف تاریخی‌اش ۳۷.۳۳ درصد کمتر است.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.