سندباکس دو میلیونی شد

بازی Sandbox metaverse متعلق به غول سرمایه‌گذاری NFT Animoca Brands در میان راه‌اندازی آلفا فصل ۲ بازی برای کسب درآمد، از ۲ میلیون کاربر ثبت‌شده

بازی Sandbox metaverse متعلق به غول سرمایه‌گذاری NFT Animoca Brands در میان راه‌اندازی آلفا فصل ۲ بازی برای کسب درآمد، از ۲ میلیون کاربر ثبت‌شده فراتر رفت.

بازی کریپتویی که توسط NFTها و توکن بومی آن، SAND، پشتیبانی می‌شود، تقریباً چهار سال است که در حال ساخت است و آخرین پیش‌نمایش بازی تنها چند ماه پس از انتشار آلفای فصل ۱ آن در اواخر نوامبر منتشر می‌شود.

فصل ۲ به طور رسمی زودتر از امروز منتشر شد و هر کاربری می‌تواند آزادانه ۳۵ تجربه مجازی مختلف از جمله نگاهی پنهانی به “Snoopverse” را با همکاری رپر محبوب و حامی تازه یافته NFT Snoop Dogg کاوش کند.

۲۰۰ ماموریت وجود دارد که بازیکنان می‌توانند آنها را انجام دهند تا شانس دریافت Alpha Pass NFT را به دست آورند، که به مالکان تا ۱۰۰۰ SAND به ارزش تقریباً ۳۰۰۰ دلار با قیمت‌های فعلی پاداش می‌دهد.

توییت یکی از توسعه‌دهندگان:

واقعی به نظر می‌رسد. Sandbox metaverse به ۲ میلیون کاربر رسید و فصل دوم آلفا را راه اندازی کرد.

هدف Sandbox این است که پروژه را در مراحل مرحله‌ای به جلو اجرا کند و طبق نقشه راه پلتفرم برای سال ۲۰۲۲، یک DAO که به دارندگان SAND، سرزمین مجازی و آواتارها قدرت رای می‌دهد، سه ماهه آینده راه‌اندازی خواهد شد.

یکی از عوامل کلیدی پشت این سندباکس که در حال حاضر پایگاه کاربری قوی در آلفای خود دارد، شاید به دلیل لیست طولانی شراکت این شرکت با نام‌های اصلی مانند Warner Music، The Walking Dead، Snoop Dogg و Deadmau5 باشد.

به نظر می‌رسد که پیش‌بینی عرضه آلفا فصل ۲ هنوز تأثیری نداشته است و قیمت SAND در ۲۴ ساعت گذشته ۵ درصد کاهش یافته و به ۳.۰۵ دلار معامله می‌شود. در حالی که در ۳۰ روز گذشته بیش از ۲۴ درصد کاهش یافته است و حدود ۶۴ درصد از بالاترین رکورد خود نسبت به سه ماه قبل کاهش یافته است.

از نظر NFT، قیمت کف زمین‌های مجازی The Sandbox نیز در هفته گذشته ۸ درصد کاهش یافته و به ۲.۹۷ اتر (ETH) به ارزش تقریباً ۸۱۰۰ دلار در زمان نگارش مقاله رسیده است.

در ۲ مارس، The Sandbox همچنین اعلام کرد که با Cube Entertainment همکاری می‌کند تا دارایی‌های توکن شده برای بازی با فرهنگ کره ای مانند K-Pop را توسعه دهد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.