گروهی در اوکراین آدرس‌های کیف پول مقامات روس را پیگیری کردند

پیگیری آدرس‌های کیف پول مقامات روسی توسط گروهی در اوکراین

اداره کمپین در سراسر کشور اوکراین برای شناسایی و ممنوعیت نقد کیف پول Cryptocurrency مرتبط با مقامات روسی، تعداد زیادی از این آدرس‌ها را به

اداره کمپین در سراسر کشور اوکراین برای شناسایی و ممنوعیت نقد کیف پول Cryptocurrency مرتبط با مقامات روسی، تعداد زیادی از این آدرس‌ها را به دست آورده است.

در ۲۶ فوریه، Mykhailo Fedorov، رئیس دفاعی نگرانی‌های مربوط به رمزنگاری در اوکراین، از این اطلاعات از طرف دولت درخواست کرد. فدوروف، معاون نخست وزیر و وزیر تحول دیجیتال، درخواست تجدید نظر را برای اطلاعات در مورد کیف پول های کریپتووروس متعلق به سیاستمداران روسی و بلاروس در توییتر صادر کرد.

Artem Afian، یک وکیل خصوصی که این کار را انجام داده بود، به کوین دسک از یک مکان نامعلوم نشان داد:

‘ایده ما این بود که جنایتکاران جنگی سعی خواهند کرد از طریق رمزنگاری از تحریم اجتناب کنند و ما می خواهیم آنها را در آنجا بیرون کنیم.’

کمک های مالی به اوکراین از مرز ۵۰ میلیون دلار گذشت

واتس‌مور اوکراین همچنان به ثبت جریان قابل توجه کمک‌های ارز دیجیتال با ارزش بالای ۵۰ میلیون دلار ادامه می‌دهد، با توجه به آمار اهدای ارزهای دیجیتال اوکراین، ارزش در حال حاضر بیش از ۵۰.۹۷ میلیون دلار (از ۲ مارس، ساعت ۳:۲۴ UTC) است.

به طور خاص، کمک‌های مالی به مزایای مختلفی از جمله سازمان‌های غیر دولتی و نهادهای دولتی بهره مند خواهد شد و برای اهداف مختلف، از جمله کمک‌های نظامی و پروژه‌های بشردوستانه، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

کمک‌های مالی ساخته شده از طریق Cryptocurrency ثابت کرده است که پتانسیل بخش برای ارائه انتقال سریع، انتقال پول مرزی که نیازی به استفاده از موسسات بانکی سنتی نیست.

به طور مشخص، Finbold برای اولین بار گزارش داد که کمک‌های بیت کوین به اوکراین شروع به ریختن زمانی که روسیه تهدید به تهاجم به ۸ فوریه بود. کمک های مالی به طور عمده توسط داوطلبان اوکراین و گروه های هک، که در خط مقدم جنبش بین المللی به منظور انتقاد از فعالیت روسیه بوده است .

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.