SolarCoin، یک کوین رمزنگاری انرژی با آینده ای روشن

همه می‌توانند اعتراف کنند که سال ۲۰۱۷ یک سال عالی برای ارزهای رمزنگاری شده بود. مطمئناً محبوبیت بیت کوین سر به فلک کشید، اما بسیاری از آلتکوین‌ها مانند لایت کوین و اتریوم نیز افزایش یافت. اگرچه بسیاری از کاربرد هزاران کوین در بازار را زیر سوال می‌برند، اما یک کوین کمتر شناخته شده وجود دارد که ممکن است آینده بسیار درخشانی داشته باشد.

این کوین SolarCoin است.

SolarCoin چیست؟

بر اساس وب سایت این ارز، “SolarCoin یک ارز دیجیتال جایگزین است که مانند خطوط هوایی برای تولید برق خورشیدی عمل می‌کند.” این یک انگیزه برای راحتی بیشتر افراد برای استفاده از انرژی خورشیدی است. خوب، به نظر می‌رسد به اندازه کافی ساده است … اما واقعاً چیست؟

سولار کوین در سال ۲۰۱۴ توسط تیمی از داوطلبان معرفی شد که معتقدند انرژی خورشیدی بخش مهمی از تأمین آینده ای سالم برای کره زمین است. این گروه از افراد در نهایت بنیاد داوطلبانه SolarCoin را تاسیس کردند و این پیشنهاد را منتشر کردند که SolarCoin را به عموم معرفی کنند.

طبق وب سایت SolarCoin، تا ۳۰ ژانویه ۲۰۱۸، بیش از ۳.۶ میلیون SolarCoin در ۵۴ کشور اعطا شده است.

این مجموعه چگونه کار می‌کند؟

مردم برای خرید خورشیدی SolarCoin دریافت می‌کنند!

اما چگونه؟

به ازای هر ۱ مگاوات ساعت انرژی تولید شده، فرد یک SolarCoin دریافت می‌کند.
علاوه بر این، هرکسی می‌تواند در SolarCoin در هر صرافی ارز دیجیتال سرمایه گذاری کند، که ویژگی‌های مشابهی را به بیت کوین دارد.
با این وجود، تنها راه دریافت رایگان SolarCoin این است که خودتان انرژی خورشیدی تولید کنید. این امر منطقی است، زیرا هدف آن گسترش استفاده از انرژی خورشیدی در حال تولید است. این شبیه ایده “استخراج” ارز رمزنگاری شده است.

بیشتر بخوانید: ماینینگ یا استخراج ارز دیجیتال یعنی چه؟

سولار کوین چه تفاوتی با بیت کوین دارد؟

از نظر بنیادی، این دو ارز رمزنگاری بسیار متفاوت هستند، اما شباهت‌هایی با یکدیگر دارند، از این جهت که هر دو ارز رمزنگاری شده هستند.

با این حال، هدف این دو ارز رمزنگاری شده کاملاً متفاوت است. هدف بیت کوین ایجاد ارز غیرمتمرکز برای استفاده جهان است. بیت کوین به عنوان ابزاری برای ارزش گذاری طراحی شده است. از سوی دیگر، SolarCoin هدف خود را افزایش پذیرش پنل‌های خورشیدی در سراسر جهان از طریق انگیزه دریافت کوین‌ها قرار داده است.

هنگامی که شخصی SolarCoin دریافت می‌کند و می‌خواهد آن را به دارابی تبدیل کند، می‌تواند SolarCoin را به بیت کوین تبدیل کند و یا از آن به عنوان ارز استفاده کند یا آن بیت کوین را به دلار، یورو و غیره تبدیل کند. توجه داشته باشید که SolarCoin CAN می‌تواند به عنوان وسیله سرمایه گذاری مورد استفاده قرار گیرد.

مفاهیم SolarCoin

SolarCoin به تنهایی یک پروژه واقعاً جالب است. از نظر ارزهای رمزنگاری شده، کل ارزش بازار تحت رادار ۲۲۲ قرار دارد و از ژانویه ۲۰۱۸ حدود ۲.۰۰ دلار ارزش دارد. اکثر مردم جهان نیز نام SolarCoin را نشنیده اند. با این حال، چیزی که در مورد SolarCoin جالب است این است که برای یک هدف واقعی خدمت می‌کند و جهت روشنی در ذهن دارد.

SolarCoin، اگرچه کوچک است، اما هدف آن‌ها مشخص است و خود را به یک صنعت به سرعت در حال رشد متصل کرده است. اگرچه خطر SolarCoin زیاد است زیرا هم ارزهای رمزنگاری و هم صنایع خورشیدی نوپا هستند، اما به دلیل کاربرد روشن آن، پتانسیل دوام آوردن آن در زمان بسیار امیدوار کننده است.

چگونه می‌توانم درآمد SolarCoin را شروع کنم؟

می‌توانید “استخراج” SolarCoin را با روش زیر شروع کنید:

۱- ابتدا، شما نیاز به مکانی برای ذخیره SolarCoin خود دارید، بنابراین باید از کیف پول استفاده کنید. کیف پول را روی رایانه خود بارگیری کنید.

۲- سپس باید تسهیلات خود را ثبت کنید.

۳- هنگامی که در شبکه به رسمیت شناخته شدید، می‌توانید SolarCoin دریافت کنید!

SolarCoin آینده درخشانی دارد

SolarCoin گامی در جهت درست هم برای جامعه خورشیدی و هم برای جامعه ارزهای رمزنگاری شده است. این یک راه حل آینده نگر است که می‌تواند به گسترش استفاده از انرژی خورشیدی کمک کند و این کار را در فضای اولیه بازار انجام می‌دهد که در حال بلوغ و پیشرفت است.

هیچ کس نمی‌تواند آینده ارزهای رمزنگاری شده را پیش بینی کند، اما شرط ما این است که Solarcoin در اینجا باقی مانده است و SolarCoin و کوین‌های رمزنگاری مشابه تأثیر زیادی در پذیرش انرژی خورشیدی در سراسر جهان خواهد داشت.

Rate this post
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.