بازی Spider tanks: جدیدترین بازی Gala Games

Spider Tanks بازی توسعه داده شده توسط گالا گیمز

Spider Tanks بازی PVP توسعه داده شده توسط gala games است. توسعه دهندگان به تازگی به طور قطعی در مورد اسم بازی تصمیم گرفته اند. این بازی روی بستر بلاک چین ساخته شده است و NFT پایه است. تانک عنکبوتی جدیدترین بازی Gala Games است. برخی حتی آن را به عنوان جواب بلاک چین به Leage of egends خطاب می‌کنند.

البته برخی دیگر معتقد اند این بازی تفاوت‌های زیادی با Leage of egends دارد که باعث می‌شود به خوبی و ماندگاری آن نباشد. یکی از این تفاوت‌ها این است که روند بازی در طول زمان تغییر نمی‌کند. تمام مبارزات پنج دقیقه ای از ابتدا تا انتهای بازی یکسان خواهند بود. این ممکن است بازی را خسته کننده کند. Spider Tanks همچنین استراتژی ای مثل Leage of egends ندارد. در Spider Tanks خبری از ساختن نیست و کل بازی فقط مبارزات پنج دقیقه ای است.

Spider Tanks یک بازی play to earn

Spider Tanks یک بازی کاملا رایگان است. این بازی روی بستر بلاک چین ساخته شده است. این ویژگی به بازیکنان امکان کسب درآمد می‌دهد. مکانیزم کسب درآمد این بازی بر اساس مهارت‌های مسابقه دادن و جمع آوری منابع است. علاوه بر این با بازی کردن تانک‌ها به مرور زمان آپدیت می‌شوند. تمام این ویژگی‌ها امکان کسب درآمد واقعی را به بازیکنان می‌دهند.

از آنجایی که مالکیت تمام دارایی‌های درون بازی برای بازیکن است, شما می‌توانید یک تانک بخرید و آن را ارتقا بدهید. بعد از ارتقا دادن تانک قیمت آن بیشتر شده و با فروش آن کسب درآمد می‌کنید. علاوه بر تانک‌ها می‌توانید زمین نیز خریداری کنید. با داشتن یک زمین می‌توانید آن را به بازیکنان برای مبارزه بدهید و در ازای میزبانی آن‌ها کسب درآمد کنید.

بسازید و آپگرید کنید

با تانک‌ها و سلاح‌های بی نظیر و همچنین آیتم‌های متنوع دیگری در برابر حریفان قدر خود مبارزه کنید. تمام مهارت خود را به کار بگیرید تا مبارزان رقیب را شکست دهید و تانک خود را آپگرید کنید. آپگریدهای بیشتر به معنای قدرت بیشتر اند.

مودهای مختلف بازی در Spider Tanks

بازی در تانک عکبوتی مودهای مختلفی دارد. هرکدام از این مودها به تاکتیک‌های مخصوص و کار تیمی برای موفقیت نیاز دارند.

TEAM DEATHMATCH

در این نوع دو تیم سه نفره از تانک‌ها باهم مبارزه می‌کنند. در اینجا هدف این است که تعداد هرچه بیشتری از تانک‌‌های حریف را از بین ببرید. هرچه تانک‌های بیشتری نابود کنید امتیاز بیشتری می‌گیرید و در نهایت جایزه بیشتری خواهید داشت. این یعنی درآمد بیشتر.

نقشه team capture بازی تانک عنکبوتی

مرغ‌ها را جمع کن

مرغ‌ها در دنیای تانک عنکبوتی جایگاه ویژه ای دارند. تعدادی مرغ در زمین بازی پراکنده شده اند و شما باید آن‌ها را برداشته و به سبدهای مخصوصی داخل زمین انتقال دهید. هر تیمی که مرغ‌های بیشتری جمع کند در نقشه CAPTURE THE CHICKEN برنده خواهد بود.

نقشه مرغ‌ها را جمع کن بازی Spider Tanks

قلمرو خود را حفظ کنید

در این نقشه تا زمانی که قلمروتان را از دست نداده اید امتیاز کسب می‌کنید. این مود بازی از نوع استراتژی و اکتشافی است که کار تیمی لازم دارد. با اینکه حفظ قلمرو آسان به نظر می‌رسد اما باید بدانید که دشمنان نیز در تلاشند.

نقشه CAPTURE THE FLAG بازی تانک عنکبوتی

Spider Tanks BETA

به تازگی نسخه بتای گیم نیز منتشر شده است. برای پیوستن به بتا به تانک نیاز دارید. این تانک‌ها دارایی‌های NFT هستند که می‌توانید با توکن GALA خریداری کنید. برای خرید تانک دو انتخاب دارید. اول اینکه یک تانک کامل بخرید. این انتخاب حدودا ۲۰۲۲ GALA هزینه دارد که برابر ۲۰۱ دلار است.

همچنین می‌توانید به جای خرید یک تانک کامل یک سلاح و بدنه بخرید. این انتخاب ارزان‌تر است. هر کدام از سلاح و بدنه‌ها حدودا ۶۰۰ GALA قیمت دارند که نسبت به خرید یک تانک کامل به طور چشمگیری ارزان‌تر است.

 

۴.۹/۵ - (۲۸ امتیاز)
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.