NFT و توکن تتلو، هدف وسیله را توجیه می‌کند

امیرحسین مقصودلو (زادهٔ ۳۰ شهریور ۱۳۶۶) که با نام حرفه‌ای امیر تتلو شناخته می‌شود، خواننده و ترانه‌نویس ایرانی است که در ژانر رپ، پاپ و آراندبی فعالیت می‌کند. او از نخستین خوانندگان ژانر آراندبی در ایران است که به شکل زیرزمینی کار کرده و به شهرت رسیده‌است.

این خواننده که سلطان حواشی غیر اخلاقی و عرفی است و هنوز رد جنجال‌هایش بر پیکره سایت‌های شرط بندی و کلاهبرداری باقی است؛ به تازگی اقدام به ساخت و پیش فروش توکن و NFT کرده است.

خبری که با تعجب همگان و از جمله طرفداران او مواجه شد. کوین تتلو که به زودی قرار است به بازار ارائه شود به عنوان اولین رمز ارز غیر متمرکز ایرانی تلقی می شود و نام این ارز تتل کوین یا به عبارتی TATALCOIN (TATAL) است که با استفاده از فن آوری های جدید و به روز تولید ارزهای دیجیتال WEB3 ساخته خواهد شد و قرار است در آینده به بازار ارائه شود.

امیر تتلو که از هیچ فرصتی برای سوءاستفاده از اعتماد هوادارانش نمی گذرد این بار با روش جدیدی برای جیب آنها کیسه دوخته، این خواننده ایرانی مقیم ترکیه که با مشکلات عدیده مالی دست و پنجه نرم می‎‌کند برای کسب درآمد از توکن TNT رونمایی کرد.

سرمایه گذاری و معامله ارزهای دیجیتال این روزها به بحث داغ و و پر تکرار جلسات و همنشینی افراد شده است. معمولاً افراد تمایل دارد بخشی از سرمایه و درآمد خود را برای کسب سود و درآمد بیشتر در یک زمینه سرمایه گذاری کنند.

امیر تتلو که اخیرا اعلام کرده بود کوین جدیدی به اسم TNT راه اندازی خواهد کرد، حالا در وایت پیپر خودش اعلام کرده است که با سود ۲۰ درصد، مبلغ ۱۰۰ هزار دلار هر چند وقت یکبار بین تمام افراد قرعه کشی خواهد شد.

توصیه قطعی و صریح چشم بستن و دوری از این پروژه است چرا که با هر مقدار خرید، صرفا درگیر یک پامپ و دامپ احمقانه خواهید شد.

پیش‌بینی کوین تتلو:

قاعدتا این کوین در چندماه اول سود خوبی به کاربرانش خواهد داد اما برای بلند مدت اصلا مناسب نخواهد بود.
مثلا ممکن است یک روز صبح این اقا با بوق ماشین از خواب بپرد و تصمیم بگیرد پروژه را ببندد.

شاید سوال پیش بیاید که اگر این پروژه را در ماه‌های اول و سود ده بخریم چه؟
خب از کجا تشخیص خواهید دید که زمان خروج از بازار کی خواهد بود؟

در هر صورت حتی اگر تحلیلگر و نقطه زن خوبی نیز هستید، زمان و انرژی خود را روی کوین دیگری بگذارید.

Rate this post
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.