بهترین پروژه‌های متاورس که باید آ‌ن‌ها را بشناسید

Iranbit_metaverse tokens

در حال حاضر، همه در مورد پروژه‌های متاورس صحبت می‌کنند. اگر با متاورس یا فناوری بلاک چین آشنایی ندارید، اینجا کلیک کنید.

متاورس بخش فوق العاده مفیدی از بازار است که بخش بزرگی از آینده تجارت است. جالب است بدانید که شرکت فیس بوک، پروژه ای در متاورس دارد. اگر شرکت‌هایی مانند فیس‌بوک در حال سرمایه‌گذاری در Metaverse هستند، پس قطعا متاورس ارزش بررسی کردن را دارد. دراین مقاله به بررسی ۱۰ پروژه برتر در این زمینه و کسب و کار با استفاده از ارزهای دیجیتال و بلاک چین خواهیم پرداخت.

متاورس چیست و چرا همه در مورد آن صحبت می کنند؟

متاورس چیست و چرا همه در مورد آن صحبت می کنند؟

Metaverse یک دنیای مجازی مبتنی بر بلاک چین است که دنیای بازی را با آن مختل می‌کند. در طراحی آن، یک تجربه همه‌جانبه وجود دارد که در آن بازیکنان می‌توانند در حین بازی، درآمد کسب کنند و روابط معناداری را در سراسر مرزها ایجاد کنند. Metaverse یک جهان باز سه بعدی است و دارایی‌های دیجیتال در مرکز آن قرار دارند. در واقع دارایی‌های دیجیتالی هسته اکوسیستم آن هستند.

پروژه‌های متاورس به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهند که هر چیزی از VR تا AR را بسازند. این فضا اجازه می‌دهد تا دنیای مجازی و واقعی به هم متصل شوند. همه سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال باید از این فرصت مطلع باشند تا بتوانند سود بیش‌تری کسب کنند.

متاورس در حال غرق شدن در دنیای ارزهای دیجیتال است. اگر روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اید، باید زمان بگذارید و در مورد پلتفرم‌های Metaverse بیاموزید – راهی جدید برای دسترسی به اینترنت که دقیقاً مانند اینترنت امروزی است، اما بهتر و پیشرفته‌تر!

لیست ۱۰ پلتفرم برتر Metaverse | پروژه هایی با پتانسیل عظیم:

هایپر ورس (HyperVerse)

جایی که واقعیت به پایان می‌رسد و تخیل آغاز می‌شود. هایپر‌ ورس یکی از بهترین پروژه‌های متاورس از جهان‌های مجازی است. هر جهان یک سیاره است، و بسیاری از سیاره‌ها HyperVerse را تشکیل می‌دهند که متعلق به هیچ نهاد واحدی نیست. این جهان با میلیون‌ها جهان همراه است. هر فردی که در HyperVerse زندگی می‌کند، ویجر نامیده می‌شود. ویجرها می‌توانند توکن‌ ایجاد کنند، با یکدیگر تعامل داشته باشند و جهان را با هم کشف کنند. HyperVerse به لطف VerseDAO یک فرصت منحصر به فرد را برای هر ویجر فراهم می‌کند.

سندباکس (SANDBOX)

Sandbox از بهترین پروژه‌های متاورس

Sandbox نام یک بازی مبتنی بر بلاک چین و دنیای متاورس است که در آن می‌توانید زمین‌های مجازی را بخرید، بفروشید و معامله کنید. بلاک چین اتریوم به عنوان پایه ای برای Sandbox عمل می‌کند. این بازی به دلیل ثبات و امنیت خود مشهور است. با این حال، استفاده از آن ارزان نیست. برای تحقق این امر، SandBox توکن مبتنی بر اتریوم خود را به نام SAND ایجاد کرده است. توکن های SAND به شما امکان می‌دهند تا هزینه‌های گاز را در شبکه اتریوم بپردازید.

معرفی بازی سند باکس (Sandbox)، یک بازی برای کسب ارز دیجیتال

دسنترالند (Decentraland)

Decentraland از بهترین پروژه‌های متاورس

Decentraland یک دنیای اجتماعی مجازی و مبتنی بر بلاک چین است که اساسا یک دفتر کل دیجیتال است. دسنترالند به طور دائم تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را در شبکه‌ای از رایانه‌ها ثبت می‌کند. از پلتفرم Decentraland می‌توان برای انجام کارهایی مانند میزبانی کنفرانس، بازی کردن و تجارت محصولات مجازی در بازار استفاده کرد. معاشرت با سایر اعضا مانند زندگی واقعی آسان است. Decentraland در واقع یک اکوسیستم دیجیتالی است که به کاربرانش اجازه می‌دهد در رویدادها شرکت کرده و بازی کنند، کالاها و خدمات را تجارت کنند و با مردم از سراسر کره زمین معاشرت کنند.

بیشتر بخوانید: بازی دسنترالند [decentraland] روشی برای کسب ارز مانا

ناکاموتو (Nakamoto)

NAKAverse از بهترین پروژه‌های متاورس

اخیراً تیم حمایت‌کننده توکن (NAKA)، NAKAverse را معرفی کرد. متاورس در NAKA به NAKAverse تغییر نام داده است. این یکی از اولین متاورس‌هایی است که یک اقتصاد واقعی را در بازی معرفی می‌کند. کاربران می‌توانند زمین مجازی بخرند و ساختمان بسازند. توکن NAKA ارز اصلی NAKAverse خواهدبود. در حال حاضر قیمت آن حدود $۰.۴۸۹۳ است.

متاهیرو (Metahero)

Metahero ازبهترین پروژه‌های متاورس

Metahero به دنبالِ آوردن اشیاء فیزیکی به دنیای دیجیتال است. این اشیاء مجازی را Non Fungible Tokens یا (NFTs) می‌نامند. Metahero کمتر از Decentraland شناخته شده است، اما با ارائه فناوری اسکن سه‌بعدی که بوسیله آن اشیاء دنیای واقعی را به نسخه‌های مجازی بازسازی می‌کند، این امر را جبران می‌کند. به نوبه خود، این اشیاء مجازی می‌توانند به روش‌های متعددی مانند آموزش و سرگرمی مورد استفاده قرار گیرند. همچنین این فناوری اشیاء دنیای واقعی از جمله انسان ها را به آواتارهایی با کیفیت بسیار بالا بازسازی می‌کند.

انجین کوین (Enjin Coin)

انجین کوین از بهترین پروژه‌های متاورس

انجین (Enjin) یک پلتفرم گیمینگ و ساخت بازی با تمرکز بر ساخت آیتم‌های کالکتیبل دیجیتال است که کاملا تحت مالکیت کاربران قرار دارند. این پلتفرم از روش‌های مختلفی برای ساخت دارایی‌های دیجیتال غیر مثلی معروف به توکن NFT بر اساس استاندارد خود به نام ERC1155 روی شبکه اتریوم استفاده می‌کند. این شبکه همچنین دارای یک ارز دیجیتال محلی به نام ENJ است.

این پروژه با پیشرفت‌های بزرگ در عملکرد خود، به عنوان بخشی از توکن‌های متاورس، رتبه برتر را به خود اختصاص داده است. این یک توکن ERC 20 است و فقط نشان می‌دهد که Enjin Coin (ENJ) در شبکه اتریوم ایجاد شده است. سکه بومی ENJ توکن استفاده از NFT را برای همه از جمله برندها، افراد و مشاغل آسان می‌کند.

مهم‌تر از آن، هر NFT ایجاد شده و مرتبط با Enjin Coin از استاندارد ERC 1155 استفاده می‌کند که کاملاً با استاندارد ERC 721 متفاوت است.

بیشتر بخوانید: Enjin Coin چیست؟-یک راه برای استفاده بهتر از بلاک‌چین

اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)

Axie Infinity یکی دیگر از برترین پروژ‌ه‌های متاورس است که این روزها به دلیل ویژگی‌های روان و تعاملی Play to Earn (P2E) محبوبیت اصلی را در بازار به دست آورده است. بسیاری از مردم آن را راهی آسان برای کسب درآمد و در عین حال لذت بردن از سطح جدیدی از تجربه می‌دانند.

قابل ذکر است که AXS نشانه حاکمیتی برای بازی Axie Infinity است. این یک بازی دیجیتال مبتنی بر NFT است که بر روی بلاک چین اتریوم ایجاد شده است. از نظر شباهت‌ها، Axie Infinity تا حدودی شبیه به بازی پوکمون است که به بازیکنان اجازه می‌دهد با حیوانات خانگی زیبای NFT به نام Axies مبارزه و تجارت کنند.

بازی Axie Infinity (اکسی اینفینیتی): راهی برای کسب درآمد + آموزش نصب

Aavegotchi (GHST)

می‌توانید با Aavegotchi (GHST) در فضای متاورس از سرمایه‌گذاری آینده‌نگر لذت ببرید. استودیو Pixelcraft توکن‌های Aavegotchi را در سال ۲۰۲۰ ایجاد کرد. این توکن به عنوان یک بازی NFT با قابلیت DeFi در شبکه اتریوم عمل می‌کند. این بازی به شرکت کنندگان و بازیکنان خود اجازه می دهد تا آواتارهای ارواح خود را به عنوان NFT ایجاد کنند و در عین حال تعاملی نرم با فضای دیجیتال Aavegotchi داشته باشند.

استار اطلس (Star Atlas)

Star Atlas یکی دیگر از پروژه‌های متاورس در زمینه بازی است. این بازی از هم‌گرایی بلاک چین، تصاویر زمان واقعی، بازی‌های ویدئویی چند نفره و فناوری‌های مالی غیرمتمرکز ایجاد شده است. پلتفرم بلاک چین سولانا پایه و اساس استار اطلس را فراهم می‌کند. در این بازی می‌توانید دارایی‌های دیجیتالی مانند کشتی، خدمه، زمین و تجهیزات را با POLIS (یکی دیگر از سیستم‌های پولی بازی که بر روی پلتفرم بلاک چین Solana ایجاد شده است)، خریداری کنید.

همچنین بخوانید: بازی Star Atlas، نسل جدید بازی‌های بلاک چین

بلاکتوپیا (Bloktopia)

Bloktopia یک آسمان خراش مجازی و ۲۱ طبقه است. تیم Bloktopia مایل است به بیت کوین ادای احترام کند، به همین دلیل حداکثر محدودیت این آسمان خراش ۲۱ میلیون است. کاربران Bloktopia می‌توانند آواتارهای خود را بسازند، در فعالیت‌های اجتماعی شرکت کنند، در مورد ارزهای دیجیتال بیاموزند و در این آسمان‌خراش VR «املاک و مستغلات» متاورس بخرند. همچنین آن‌ها می‌توانند از این پروژه برای ایجاد آثار هنری، بازی‌ها، موانع، توالی و موارد دیگر با استفاده از ابزار سازنده استفاده کنند.

نظر ما در مورد پلتفرم‌های متاورس

سرمایه‌گذاری در پروژه‌های متاورس یک حرکت درخشان است زیرا عملکرد اقتصادی شما را افزایش می‌دهد، دارایی‌های شما را متنوع می‌کند و بازدهی ایمن و بلندمدتی را برای شما به ارمغان می‌آورد. پلتفرم Metaverse یک فناوری انقلابی بلاک چین ۳.۰ است که به شما کمک می‌کند ریسک را به حداقل رسانده و در عوض پتانسیل‌های سود را به حداکثر برسانید. این یک اکوسیستم بسیار امن و غیرمتمرکز است که فرصت‌های زیادی را برای سرمایه‌‌گذاران ارائه می‌دهد.

روند فعلی در ارزهای دیجیتال، واقعیت مجازی است و در نتیجه، پروژه‌های زیادی برای توسعه آن به وجود آمده‌اند. اکنون برای این‌که بتوانید در هر پروژه واقعیت مجازی سرمایه‌گذاری کنید، باید با بهترین آن‌ها آشنا شوید. ما در این مقاله فهرستی از ۱۰ پروژه برتر واقعیت مجازی را گردآوری کرده‌ایم که معتقدیم می‌توانند در کمتر از یک سال، ۱۰ برابر یا بیشتر افزایش پیدا کنند. با این حال، هیچ چیز در زندگی قطعی نیست و این نمی‌تواند یک توصیه مالی باشد.

کلام آخر

در سال ۲۰۲۲، فناوری بلاک چین وارد مرحله جدیدی خواهد شد. یکی از دلایل این امر پلتفرم‌های متاورس هستند. متاورس یک جهان مجازی است که با فناوری بلاک چین ساخته شده است. پتانسیل بسیار زیادی دارد که استفاده نشده است. دلیل دیگر این است که فقط فضای بازی و NFT نیست که به سرعت در حال رشد است بلکه شرکت‌های کوچک‌تری نیز وجود دارند که به سرعت در حال رشد هستند. در سال ۲۰۲۲ به این شرکت‌ها توجه داشته باشید، زیرا می‌توانند سرمایه‌گذاری‌های خوبی را برای شما رقم بزنند.

این مقاله را به عنوان یک توصیه مالی برای خرید یا فروش ارزهای دیجیتال یا شرکت در هر گونه فعالیت تجاری در نظر نگیرید. خرید، تجارت و معامله با ارزهای رمزنگاری شده خطرات قابل توجهی دارند. قبل از هرچیز، ما به خوانندگان خود توصیه می‌کنیم قبل از شرکت در چنین فعالیت‌هایی تحقیقات مستقل خود را انجام دهند.

منبع

۳.۷/۵ - (۶ امتیاز)
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.