معرفی کامل ارز دیجیتال آنکر (ANKR) به همراه پیش‌بینی قیمت آن در آینده

Ankr

امروزه دنیای ارز دیجیتال به بستری مناسب برای سرمایه‌گذاری تبدیل شده است. اگر شماهم قصد سرمایه‌گذاری در این زمینه را دارید، بهتر است قبل از سرمایه‌گذاری و خرید ارز دیجیتال، آموزش‌های لازم را طی کنید تا دچار ضرر مالی نشوید. شاید یکی از سوال‌هایی که قبل از سرمایه‌گذاری به فکرتان برسد این باشد که کدام ارز را بخریم تا سود کنیم؟ یا به این فکر کردید که پروژه‌های کدام ارز قوی‌تر پیش می‌روند و معتبرتر هستد؟ و سوال‌هایی از این قبیل. در این مقاله می‌خواهیم ارز دیجیتالی به نام آنکر را معرفی کنیم.

آنکر نوعی ارز دیجیتال است که با نماد ANKR در لیست بازار ارزهای دیجیتال به چشم می‌خورد و با توجه به تغییرات قیمتی که تا کنون داشته است، می‌تواند آینده خوبی داشته باشد.

فهرست مطالب

ANKR چیست؟
تیم بنیان‌گذار ارز دیجیتال آنکر چه کسانی هستند؟
ویژگی خاص ارز دیجیتال آنکر
بررسی ساختار بلاک چین یک Ankr
چگونه شبکه ارز دیجیتال آنکر امن می‌ماند؟
رمز ارز Ankr در چه کیف پول‌هایی ذخیره می‌شود؟
نحوه خرید و فروش ارز Ankr
آینده رمز ارز ANKR
سخن پایانی

ANKR چیست؟

ارز دیجیتال Ankr یکی از جذاب‌ترین پروژه‌ها در زمینه استفاده رایانش ابری در شبکه‌های بلاک چین است. درسال‌های اخیر استفاده رایانش ابری برای افزایش قدرت محاسبات شبکه بلاک چین به یک قاعده تبدیل شده است این درحالی است که شبکه‌های اصلی مراکز داده و ابرهای خصوصی کاملا بدون استفاده یا کم کار شده اند.

پلتفرم آنکر Ankr با هدف ارائه راه حل‌های API برای ایجاد نودهای سفارشی و کاربر پسند به کاربران ارائه می‌شود که برای کاهش ورود افراد، شرکت‌ها و توسعه دهندگان روزمره برای کمک به اکوسیستم‌های بلاک چین طراحی شده است.

معرفی کامل ارز دیجیتال ANKR

بازار نودهای آنکر Ankr امکان استقرار نودهای بلاک چین را در عرض چند دقیقه فراهم می‌کند.

آنکر و بلاک چین

آنکر Ankr از فناوری بلاک چین به عنوان بخشی اساسی از زیر ساخت‌ها برای تسهیل پرداخت‌ها در پلتفرم، اندازه‌گیری منابع توزیع شده در سطح جهان، اطلاعات کاربران و یا ارائه دهندگان منابع و پیشنهاد الگوریتمی مرکز داده از طریق قراردادهای هوشمند استفاده می‌کند.

تیم بنیان‌گذار ارز دیجیتال ANKR چه کسانی هستند؟

تیم بنیان‌گذار ارز دیجیتال انکر

شبکه ارز دیجیتال آنکر در سال ۲۰۱۷ در دانشگاه برکلی کالیفرنیا به عنوان یک پلتفرم محاسباتی توزیع شده که از تکنولوژی بلاک چین استفاده می‌کند، تأسیس شد. یکی از بنیان‌گذاران این پروژه چندلر سانگ (Chandler Song) است که به عنوان مهندس در سرویس وب آمازون کار می‌کرد و هم‌اکنون مدیر عامل پروژه آنکر است. بنیان‌گذار دیگر، رایان فانگ (Ryan Fang) است که به عنوان سرمایه‌گذار بانکی در مورگان استنلی (Morgan Stanley) کار می‌کرد.

چندلر سانگ در سال اول تحصیل خود در سال ۲۰۱۴، رایان فانگ را با بیت کوین و بلاک چین آشنا کرد و به او پیشنهاد کرد که ۲۲ بیت کوین بخرد. در سال ۲۰۱۷، آن بیت کوین‌ها به سرمایه‌ای تبدیل شدند که پروژه آنکر را تأمین مالی می‌کرد.

آنها رایانش ابری را «زیرساختی که می‌تواند جهان را متحول کند» می‌دانند. به همین دلیل به دنبال ساختن ابری ارزان و غیرمتمرکز هستند.

ویژگی خاص ارز دیجیتال ANKR

هدف شبکه آنکر این است که راه‌حل‌های جدیدی برای تکنولوژی بلاک‌ چین ایجاد کند تا بتواند از قدرت محاسباتی دستگاه‌ها و مراکز داده که بیکار مانده استفاده کند.

ارز دیجیتال آنکر بستری ایجاد می‌کند که اقتصاد اشتراکی را امکان‌پذیر می‌سازد؛ جایی که هر مشتری می‌تواند با نرخ مقرون‌به‌صرفه‌تری به منابع دسترسی پیدا کند. علاوه‌بر این، توانایی کسب درآمد از قدرت محاسباتی اضافی خود را نیز دارد. این پلتفرم از این لحاظ منحصربه‌فرد است که برای اولین بار از سخت‌افزار قابل‌اعتماد استفاده می‌کند و به همین ترتیب سطح بالایی از امنیت را تضمین می‌کند.

تعداد کل عرضه آنکر ۱۰ میلیارد رمزارز است. از توکن‌های تحت استاندارد ERC-20 و BEP-2 برای تأمین نقدینگی و معامله در صرافی‌ها استفاده می‌شود و توکن اصلی شبکه آنکر (ANKR) برای دسترسی به کارکرد‌های بلاک چین آنکر استفاده می‌شود.

بررسی ساختار بلاک چین یک Ankr

بررسی ساختار بلاک چین یک Ankr

بلاک چین آنکر به چهار لایه تقسیم شده است:

  • لایه اصلی

این لایه اصلی، اجماع است. همه نودهای کامل بر روی این لایه هستند. لایه اصلی شامل نودهای اعتبار سنج و نودهای منظم است. نودهای اعتبار سنج در حال حاضر توسط DCCN آنکر تایید می‌شوند.

  • لایه ریلی

لایه ریلی برای مسیریابی سریع شبکه است. همه نودهای این لایه نیز نودهای کامل هستند، اما آنها بلوک تولید نمی‌کنند یا در اجماع شرکت نمی‌کنند.

  • لایه دسترسی

لایه دسترسی شامل نودهای مرکز داده، نودهای استخراج و محاسبات است. همه‌ی این نودها می‌توانند دسترسی غیر قانونی به نودها را کنترل کنند.

  • لایه میکرو نود

لایه میکرو نود شامل نودهای دستگاه و برخی از هش‌های تراکنش است. اگر یک میکرو نود نیاز به بازیابی اثبات شبکه دارد، از نود لایه دسترسی می‌خواهد. اگر لایه دسترسی داشته باشد، نود نمی‌تواند مدرکی ارائه دهد و درخواست از طریق لایه ریلِی به لایه اصلی منتقل می‌شود.

چگونه شبکه ارز دیجیتال آنکر امن می‌ماند؟

چگونه شبکه ارز دیجیتال انکر امن می‌ماند؟

رمز ارز آنکر Ankr از نود های بازبینی (Verification) در روند اعتبارسنجی بلوک استفاده می‌کند و به همین ترتیب می‌توان اطمینان حاصل کرد که کیفیت شبکه به خودی خود حفظ می‌شود و عوامل مشکل‌ساز از سیستم حذف می‌شوند.

انکر از یک سیستم مبتنی بر شهرت برای ایمن ماندن پلتفرم استفاده می‌نماید. استفاده از موارد ذکر شده سبب می‌شود تا پلتفرم در برابر برخی از حملات در امان باشد و محیطی امن را فراهم نماید.

رمز ارز Ankr در چه کیف پول‌هایی ذخیره می‌شود؟

رمز ارز Ankr در چه کیف پول‌هایی ذخیره می‌شود؟

این رمز ارز قابلیت ذخیره‌سازی در انواع کیف پول‌های دیجیتالی سخت افزاری و نرم افزاری را دارا می‌باشد.

از جمله کیف پول‌هایی که قابلیت پشتیبانی از این نوع ارز رادارند می‌توان به:

سخت افزاری: کیف پول لجر، کیف پول لرزور، کیف پول کیپ کی

نرم افزاری: کیف پول کوینومی، کیف پول تراست، کیف پول اتمیک، کیف پول مای اتر

اشاره کرد.

نحوه خرید و فروش ارز Ankr

برای خرید ارز دیجیتالی آنکر نیاز است تا ابتدا در یک صرافی معتبر ثبت نام کرده؛ البته کاربران مقیم ایران با توجه به تحریماتی که وجود دارد مستقیما نمی‌توانند این ارز را خریداری کنند به همین دلیل آن‌ها مجبور هستند تا یکی از استیبل کوین‌ها را خریداری نموده و آن را در صرافی به رمز ارز آنکر ANKR تبدیل نمایید.

از بهترین صرافی‌های خرید وفروش آنکر Ankr می‌توان به:

  • Huobi Global
  •  Upbit
  • Binance
  • BitAsset
  • CoinTiger

اشاره کرد.

آینده رمز ارز ANKR

آینده رمزارز ANKR

حداقل قیمت مورد انتظار برای سال جاری ۰.۰۷۰۵ دلار است. پیش‌بینی قیمت Ankr از تحلیلگران تجاری نشان می‌دهد که قیمت ارز دیجیتال ANKR یک روند نزولی را تجربه خواهد کرد. در شروع سال ۲۰۲۲ میانگین قیمت حدود ۰.۱۴۰ دلار خواهد بود. طبق تجزیه و تحلیل، قیمت Ankr می تواند تا پایان سال ۲۰۲۲ به سطح معاملاتی ۰.۱۹۰ دلار حرکت کند و روند نزولی نیز تا سال ۲۰۲۳ ادامه می‌یابد.

در سال ۲۰۲۳، توکن انتظار یک حرکت تازه را دارد. پیش‌بینی Ankr احتمالاً در محدوده ۰.۲۲۱ دلار تا ۰.۲۴۶ دلار با شکستن بالاترین سطح زمانی خواهد بود. نمودار لگاریتمی بلندمدت نشان می دهد که تا سال ۲۰۲۴، Ankr مقبولیت گسترده ای خواهد داشت و با گردش گسترده در بازار، سرمایه‌گذاری و تجارت در آنکر آسان‌تر خواهد شد. بنابراین، پیش‌بینی‌های آن در محدوده سطح ۰.۲۵۲ دلار تا ۰.۳۰۰ دلار است.

هرگونه افزایش قیمت بیشتر از سطح ۰.۳۰۰ دلار می‌تواند شکست بزرگی باشد که انتظار می‌رود ارزش پیش‌بینی‌های قیمت Ankr از سوی علاقه‌مندان را افزایش دهد. همچنین پیش بینی های Ankr بر اساس نمودار لگاریتمی نشان می‌دهد که قیمت Ankr تا سطح ۰.۴۳۴ دلار در سال ۲۰۲۴ حرکت خواهد کرد.

اگر بازار جهانی کریپتو سیگنال‌های صعودی نشان دهد، Ankr تجارت در صرافی‌های رمزنگاری پیش‌رو را آغاز خواهد کرد و تقاضا برای Ankr افزایش خواهد یافت. بنابراین، Ankr قیمت متوسط ​​۰.۵۰۰ دلار را لمس خواهد کرد. تحلیلگران تجاری انتظار دارند تا سال ۲۰۲۶ ارزش این رمزارز ۰.۶۴۵ دلار افزایش یابد.

همۀ این‌ها صرفا یک تحلیل است اما قبل از سرمایه‌گذاری در توکن Ankr به تحقیق شخصی نیاز است.

سخن پایانی

ارز دیجیتال آنکر در واقع یک پلتفرم برای سیستم‌های توزیع‌شده و کاربرد آن‌ها در رایانش ابری است. تکنولوژی بلاک‌ چین می‌تواند امنیت و توزیع‌شدگی بیشتری را به سیستم‌های رایانش ابری اضافه کند و همچنین هزینه‌ها را کاهش دهد. این ارز دیجیتال یک سیستم اوراکل دارد که به کمک آن، داده‌ها از خارج از زنجیره بلاک چین به داخل زنجیره بلاک چین انتقال می‌یابند. ارز دیجیتال آنکر از جمله رمزارز‌هایی است که از زمان عرضه اولیه‌اش نوسانات قیمتی زیادی را تجربه کرده است. اما در نهایت جزو آلت‌کوین‌هایی است که رشد صعودی زیادی داشته و سرمایه‌گذاران خود را به سود زیادی رسانده است.

منبع

Rate this post
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.