‍Gods Unchained یکی از اقدامات جدید صنعت بازی در زمینه بلاک چین و رمز ارز است. این یک بازی کارت بازرگانی آنلاین رایگان است که شبیه Magic: The Gathering Arena است. این بازی ویدیویی برای شروع هزینه ای در بر می‌گیرد.

مدل عادی و بدون هزینه تجارت بازی را متزلزل می‌کند. در بازی بازیکنان می‌توانند دارایی‌های دیجیتالی مثل NFT را خرید و فروش کنند. این روش کسب درآمد در گادز انچیند است.

بازیکنان می‌توانند در طول بازی توکن رسمی بازی با اسم GOD را به دست آورند. همچنین کارت‌هایی در قالب NFT در بازی وجود دارند که دارایی‌های واقعی و باارزش هستند. می‌توانید کارت‌ها را تبدیل به توکن گاد کنید و سپس با فروش گاد فیات به دست آورید. یکی از انگیزه دهنده‌های این مدل مالکیت کامل بازی است. تمام دارایی‌های درون بازی کاملا متعلق به بازیکنان اند.

این بازی اولین بار در ۲۰۱۸ معرفی شد. در آن زمان آن‌ها شروع کارت‌ها از شخصیت‌های افسانه ای را آغاز کردند و میلیون‌ها کارت فروختند. همچنین سرمایه هنگفتی جمع آوری شد که بودجه اولین فصل بازی را تامین کرد. محبوبیت این بازی در کنار دیگر بازی‌های مبتنی به NFT و بلاک چین در حال افزایش است. هر روزه بازیکنان مشتاق بیشتری برای کسب درآمد و لذت بردن از یک تجربه بی‌نظیر وارد gods unchained می‌شوند.

تیم پشتیبانی Gods Unchained کیست؟

Gods Unchained توسط برادران جیمز و رابی فرگوسن تاسیس شد. پس از درگیر شدن با اتریوم در سال ۲۰۱۵، این برادران اولین بازی گروهی مبتنی بر بلاک چین جهان را ساختند. گادز انچیند همچنین عنوان اولین بازی کارت بازرگانی بلاک چین و اولین ZK Rollup برای NFTs دراتریوم Immutable X را دارد.

Immutable X قدرت بازی Gods Unchained را افزایش می‌دهد، و دارای سرمایه گذارانی مانند Galaxy Digital و Coinbase است. تیم توسعه بازی از کارکنان سابق Riot Games و Google تشکیل شده است.

جیمز قبلاً رهبری یک تیم توسعه نرم افزار در یک شرکت تجارت الکترونیکی میلیارد دلاری را بر عهده داشت. او دارای لیسانس حقوق و لیسانس تجارت (مالی) از دانشگاه سیدنی است. از طریق برنامه درسی آنلاین MIT، برنامه نویسی را آموخت و در سال ۲۰۱۴ به سیلیکون نقل مکان کرد. وی به همراه برادرش رابی، قبلاً چندین کسب و کار از جمله یک پلتفرم تجارت الکترونیک که از یادگیری ماشین ایجاد کرده بود.

رابی قبلاً یک پلتفرم مالیات بر سود سرمایه خودکار در KPMG ایجاد کرد که دارای مجوز بزرگ‌ترین صرافی ارزهای رمزنگاری شده استرالیا بود. او در سال ۲۰۱۵ وسواس زیادی برای اتریوم پیدا کرد و از تحصیل در رشته علوم کامپیوتر/حقوق در دانشگاه سیدنی صرف نظر کرد و Xmmutable X را تاسیس کرد.

کریس کلی با تجربه فوق العاده، سمت مدیر بازی را بر عهده گرفت. عشق او به بازی و خلق باعث شد او در سال ۲۰۰۰ به Turbine Inc بپیوندد، جایی که او ۱۵ سال را در Turbine به کار روی بازی‌های آنلاین گروهی عظیم (MMO) مانند Asheron’s Call 1 & 2 ،Lord of the Rings Online و MOBA Infinite Crisis مشغول بود. قبل از پیوستن به تیم Immutable به عنوان کارگردان بازی گادز آنچیند، کریس سه سال گذشته را در Wizards of the Coast گذراند و در Magic the Gathering: Arena کار کرد . وی ابتدا به عنوان طراح اصلی و سپس به عنوان مدیر بازی مشغول به کار شد. کریس علاقه زیادی به ایجاد اقتصادهای جدید دارد که گیمرها و جوامع را از طریق NFTها توانمند می‌کند.

بازی گادز آنچیند چگونه کار می‌کند؟

Gods Unchained نیز مانند خیلی از بازی‌های استراتژی دیگر دارای یک توکن رسمی مخصوص به خود است. می‌توان با پول فیات این توکن را خرید و سپس از آن برای خرید دارایی‌های درون بازی استفاده کرد. این دارایی‌ها شما را تبدیل به یک بازیکن قدرتمند می‌کند. همچنین از آن جایی که دارایی‌ها کاملا متعلق به شما اند می‌توانید آن‌ها را خرید و فروش کنید و از این طریق نیز درآمد کسب کنید.

جمعیت بازی هر روز در حال افزایش است. هر ماه تعداد بازیکنان و فروش بازی بیشتر می‌شود. آن‌ها در اتقا بازی و اجتماع‌هایی با موضوغ مسابقات کار بی‌نظیری انجام داده اند. همچنین جامعه به دنبال نسخه موبایلی بازی هم هستند تا کاربران بیشتری از سراسر دنیا جذب کنند.

چه چیزی Gods Unchained را منحصر به فرد می‌کند؟

بازی گادز آنچیند یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های رمزنگاری و بلاک چین با این نوع بازی است. تعداد زیادی بازی موبایل مبتنی ارز دیجیتال وجود دارد اما آوردن بلاک چین به بازی حقیقتا یک انقلاب است. سابقا بازیکنان از جایی مثل یک مغازه اقلامی را خریداری می‌کردند که واقعا صاحب آن‌ها نبودند و قادر به فروش آن‌ها نیز نبودند. اما گادز انچیند به شما اقلامی را می‌فروشد که واقعا مالک آن‌ها هستید.

بازی کارت‌هایی تحت عنوان NFT به بازیکنان می‌فروشد. با داشتن این یکی از این کارت‌ها شما یک دارایی واقعی و باارزش دارید. این کارت‌ها همچنین می‌توانند به فیات تبدیل شوند. این مشکل بسیاری از بازیکنان که سالانه میلیون‌ها دلار برای بازی هزینه می‌کنند حل کرده است.

ممکن است در آینده شاهد تمایل صنعت‌های زیادی به ارزهای دیجیتال و NFT باشیم. رمز ارز همچنین به شرکت‌های بازی سازی مثل سازنده gods unchained فرصتی بی‌نظیر برای افزایش توکن‌های خود می‌دهد.

توکن GODS

توکن GODS یک توکن ERC-20 است که بازیکنان می‌توانند از آن برای خرید و فروش در بازار بازی، ایجاد NFT و کسب پاداش استفاده کنند. حداکثر ۵۰۰ میلیون توکن GODS در بازی، کیف پول بازیکنان، توسعه دهندگان و فروش عمومی توزیع شده است.

بازیکنان می‌توانند توکن‌های GODS خود را در کیف پول وب ۳.۰ مانند MetaMask به همراه کارت‌های NFT خود ذخیره کنند. GODS همچنین به عنوان یک توکن حکومتی در بستر بازی عمل می‌کند. بازیکنان می‌توانند در مورد مسائلی که آینده بازی را تحت تأثیر قرار می‌دهند رای دهند و آن را به یک پروژه واقعاً جامعه محور تبدیل کنند.

تا ژوئیه ۲۰۲۱، توکن GODS منتشر نشده است. تیم Gods Unchained با مهربانی به علاقه‌مندان هشدار داد تا زمانی که اعلامیه رسمی انتشار و لیست توکن را برای فروش قرار نداده اند، چیزی را که به عنوان توکن GODS در بازار عرضه نکنند. این تیم قصد دارد ۷ درصد از کل عرضه را به منظور پاداش به بازیکنان و حامیان اولیه، قبل از انتشار آن برای فروش عمومی، پخش کند.

Gods Unchained به زودی توکن GODS را منتشر می‌کند و جالب است که ببینیم بازارهای رمزنگاری و NFT چگونه می‌توانند در بازی‌های آینده کار کنند. این بازی به دلیل افزایش محبوبیت و تورنمنت‌های پربیننده در رادار بسیاری از بازیکنان قرار خواهد گرفت.

اگه تازه واردی و نمیدونی از کجا باید شروع کنی، حتما یه سری به این صفحات بزن:

منبع:

CoinMarketCap