IEO چیست؟

در این روزهایی که همه درگیر رمز ارز هستند، پیشنهاد اولیه مبادله، که به آن IEO نیز می‌گویند، بسیار رونق گرفته است.

پیشنهادات اولیه سکه یا ICO طی سال‌های گذشته در کانون توجه بود، اما IEO اکنون روزهای عالی خود را در زیر نور آفتاب سپری می‌کند.

پیشنهاد اولیه مبادله (IEO) واقعاً چیست و چرا این روزها محبوب است؟

پیشنهاد اولیه مبادله به جمع آوری کمک مالی برای پروژه‌های مربوط به ارزهای رمزنگاری شده مرتبط است. در IEO، سرمایه گذاران معمولاً در ازای دریافت مقدار خاص ارز رمز در بلاک چین، به تیم مسئول پروژه پول نقد می‌دهند.

در واقع دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می‌شود این مسئله به دلیل پروژه‌های ناموفق و کلاهبرداری مشکل ساز شود.

پیشنهاد اولیه مبادله به صورت متفاوت تری کار میکند. همانطور که از نام آن پیداست، از بستر مبادله ارزهای رمزنگاری به عنوان یک کمک وسیله استفاده می‌شود.

این به این معناست که شما واقعاً پول را به توسعه دهندگان نمی‌دهید، آنها را برای مبادله رمزنگاری با آن‌ها به اشتراک می‌گذارید.

در طول تبادل، به جای اینکه مستقیماً توسط تیم پروژه به شما جوایز داده شود، این را از سیستم عامل تبادل رمزنگاری دریافت خواهید کرد.

مزایای ارائه شده توسط IEO چیست؟

از نظر سرمایه گذاران و متخصصان مالی، بسیاری از آن‌ها قابل تفکیک هستند.

برای اولین بار، هنگامی که یک سایت تجارت رمزنگاری با یک سرمایه گذاری یا پروژه رمزنگاری همکاری می‌کند، درصورتی که گروه توسعه اهداف بیان نشده را برآورده نکند اعتبار مبادله به نوعی به خطر می افتد زیرا در سرمایه گذاری کوتاه مدت خطر کلاهبرداری زیاد و مشهود است.

این بدان معناست که سایت تجارت رمزنگاری قبل از پذیرش مشارکت‌های مربوط به EIO، دقت کافی را انجام می‌دهد. این شامل بررسی وایت پیپر پروژه و اعضا و همچنین اطمینان از دستیابی و منطقی بودن اهداف است.

سایت‌های صرافی یا تجاری حتی در صورت کشف هر چیز مبهم، می‌توانند هر زمان که بخواهند از IEO عقب نشینی کنند. این واقعه قبلاً اتفاق افتاده است.

علاوه بر این، انتظار می‌رود در هر رویدادی که معاملات و مبادلاتی انجام می‌شود، این اتفاق تکرار شود.

بنابراین، در مورد یک سرمایه گذار، خطری که هنگام مقایسه با ICO مقایسه می‌شود، کمتر است.

این بدان معنا نیست که سرمایه گذاری پروژه نمی‌تواند کلاهبردار باشد، اما به احتمال قابل توجهی کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

از آنجا که کارها ممکن است ناتمام بماند هنوز خطراتی وجود دارد. این شرایط می‌تواند سربار اضافی، قوانین جدید یا تغییر در بازار باشد که پروژه‌ها را غیر عملی می‌کند.

همه مواردی که در نظر گرفته شده است، IEO را به طور قابل توجهی کمتر از ICO در موقعیتی قرار می‌دهد که در آن ضرر کنید.

IEO چگونه برای تجارت ارزهای رمزپایه کار می‌کند؟

برای سرمایه گذاران، متخصصان مالی و فروشندگان، IEO رک وساده است. این واقعاً از بزرگترین مزایای IEO است.

در حالی که در ICO هستید، باید زمان وقوع آن و نحوه تعامل را بررسی کنید، در IEOها، از ابتدا آماده پیوستن به سیستم هستید.

انتظار از IEO توسط یک سایت تبادل خاص که در آن داوطلب شده اید یا در آن ثبت نام کرده اید پشتیبانی می‌شود. شما باید به سادگی وارد سیستم شوید و رمزارز خود را خریداری کنید.

دیگر نیازی به ثبت نام با استفاده از سایت‌های مبهم و یا تحقیق کردن در مورد اینکه چه روش‌های پرداختی توسط پروژه پذیرفته شده است، نیست.

درصورتی که سایت تجارت، نحوه نوع پرداخت را تأیید کند، IEO نیز تأمین هزینه IEO های رمزنگاری شده مختلف را قبول می‌کند.

یک نکته مهم که شما باید به طور کامل در مورد ICO به یاد داشته باشید محدود بودن تعداد توکن‌های IEO نسبت به ICO هست. این بدان معنی است که، این نشانه‌های IEO ممکن است فقط در چند دقیقه به فروش برسد.

بعلاوه، شرایطی وجود دارد که تمایل به IEO زیاد شود، هنگامی که یک سایت تجاری به دلیل ترافیک بیش از حد در طول پیشنهاد خراب شود.

در حالی که سایت‌های مبادله واقعی سعی می‌کنند برای این شرایط آماده شوند، اما در تشخیص اینگونه وب سایت‌ها بسیار دشوار است.

با تمام این اطلاعات، اکنون می‌توانید درک کنید که IEO واقعاً چیست و پیشنهادات اولیه مبادله چه مزایایی را به همراه دارد.

همچنین، شما قادر خواهید بود بسیاری از موارد ضروری دیگر را که این امر را از سایر ارزهای دیجیتال متمایز می‌کند، یاد بگیرید که این روزها نیز به طور گسترده ای شناخته شده اند.

۳.۵/۵ - (۶ امتیاز)
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.