صفر تا صد بازی My Neighbor Alice (مای نیبر الیس) و توکن ALICE

My Neighbor Alice

My Neighbor Alice (همسایه من آلیس) چیست؟

My Neighbor Alice یک بازی چند نفره و مبتنی بر بلاک چین است، که در آن از بازیکنان برای خرید جزایر مجازی، جمع آوری و ساختن موارد هیجان انگیز و دیدار با دوستان جدید باهم بازی می‌کنند. در راستای یک روایت هیجان انگیز، این بازی شامل عناصر مالی گرافیکی و بلاک چین برای کسانی است که می‌خواهند فراتر از بازی و کسب درآمد از تجربه خود بپردازند.

زمان انتشار بازی

از سرمایه گذاران اولیه ALICE دعوت می‌شود تا در ژانویه ۲۰۲۱ به نسخه آزمایشی Steam بپیوندند. با گذشت زمان، ویژگی‌های مختلف درون بازی به My Neighbor Alice اضافه می‌شود.
انتظار می‌رود بازی کامل در بهار ۲۰۲۲ منتشر شود.

چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

بازیکنان می ‌توانند از طریق سیستم عامل‌های بازی سنتی مانند Steam و همچنین وب سایت رسمی آلیس به بازی دسترسی پیدا کنند.

چه عناصر حاکمیتی در My Neighbor Alice فعال خواهند شد؟

My Neighbor Alice (همسایه من آلیس) سازمانی غیرمتمرکز به نام شورای جامعه را اداره می‌کند که توسط جامعه اداره می‌شود. هر کسی که دارای علائم ALICE باشد، می‌تواند با رای گیری، پیشنهاد اصلاح و تصمیم گیری در مورد بودجه، به شورای جامعه بپیوندد و در روند حاکمیت شرکت کند.

My Neighbor Alice و DeFi

یکی از دیدگاه‌های استراتژیک در My Neighbor Alice (همسایه من آلیس) ایجاد مشوق‌های پولی برای بازیکنان متعهد و با انگیزه است. عناصر اصلی DeFi در بازی عبارتند از:

NFT یا نشانه‌هایی  که به صورت موارد درون بازی مانند زمین، خانه، گیاهان، حیوانات و سایر موارد ارائه می‌شوند. بازیکنان می‌توانند علائم ALICE خود را به خطر بیندازند و وثیقه NFT سود سهام را دریافت کنند. وقتی کاربر NFT را از سیستم خریداری می‌کند، ممکن است درصدی از قیمت خرید به یک حساب وثیقه ویژه مرتبط با NFT وارد شود.

سپس کاربر می‌تواند آن را به قیمت معادل وثیقه قفل شده (یا درصدی از آن) به سیستم بفروشد (یعنی NFT را از بین ببرد). این تضمین می‌کند که مقدار NFT نمی‌تواند زیر یک آستانه خاص قرار گیرد.

آیا برای انجام بازی به کیف پول Crypto نیاز دارم؟

نه، از شما یک کیف پول رمزنگاری برای سوار شدن و انجام بازی خواسته نمی شود. در My Neighbor Alice ، فقط شما تصمیم خواهید گرفت که می‌خواهید چه‌قدر در ویژگی های غیرمتمرکز بازی و DeFi نقش داشته باشید. در عین حال، اگر تصمیم دارید به شورای جامعه بپیوندید یا موارد مختلفی از بازی مانند NFT را بخرید؛ برای انجام معامله به یک کیف پول ارز دیجیتال نیاز خواهید داشت.

هزینه بازی چقدر است؟

My Neighbor Alice یک بازی رایگان است. با این حال، برای سفارشی کردن آواتارها (گرافیکی کردن تصویر کاربران) و طرح‌های مجازی به شما پیشنهاد می‌شود موارد مختلفی را در بازی بخرید.

رمز ALICE چیست؟

ALICE یک توکن داخل بازی است که برای خرید اقلام داخل بازی و NFTها در بازار و برنده شدن در مسابقه‌ها از آن استفاده خواهید کرد. علاوه بر این، داشتن یک توکن ALICE این امکان را برای شما فراهم می‌کند که در ازای دریافت پاداش آن‌ها را در اختیار داشته باشید و از طریق شورای جامعه در روند حاکمیت شرکت کنید.

ویژگی‌های کلیدی بازی در My Neighbor Alice چیست؟


My Neighbor Alice شامل انواع ویژگی‌های درون بازی است که برای پیشرفت و ارتقا تجربه بازی کاربران طراحی شده است. بازیکنان می‌توانند زمین و سایر وسایل بازی خود را از قبیل خانه‌ها، حصارها، حیوانات و گیاهان معامله کنند. جزایر مجازی عناصر مهم زیرساخت بازی هستند.

بازیکنان می‌توانند زمین‌های آلیس را پس از حمل و نقل یا در بازار از آلیس خریداری کنند. توجه به این نکته ضروری است که تعداد کمی از قطعات زمین در جهان آلیس وجود دارد و هر قطعه زمین به صورت NFT نمایش داده می‌شود. از آواتار (تصویر گرافیکی کاربر) برای نمایش بازیکنان در بازی استفاده می‌شود.

بازیکنان می‌توانند آواتارهای خود را با کمک لوازم خود شخصی سازی کنند و با نصب دارایی‌های مختلف روی آن، آن را ویرایش کنند.
بازیکنان می‌توانند موارد مختلف در بازی مانند خانه‌ها، نرده‌ها، گیاهان و حیوانات را در بازار بازی جمع آوری و تجارت کنند. My Neighbor Alice دارای یک سیستم شهرت خواهد بود که به بازیکنان به عنوان صاحبان زمین خوب با افزایش مزایا (تا شرکت در شورای جامعه) پاداش می‌دهد.

My Neighbor Alice امکانات مختلفی را برای بازیکنان فراهم می‌کند تا در یک هدف مشترک کار کنند و برای تکمیل فعالیت‌های سرگرم کننده به منابع بپیوندند. به عنوان مثال، این بازی رویدادهای ایجاد شده در جامعه را که بازیکنان در فعالیت‌ها و مسابقات شرکت می‌کنند، امکان پذیر می‌کند.


ارتباط با سایر


My Neighbor Alice همچنین یک انجمن غیرمتمرکز را فعال می‌کند، جایی که کاربران می‌توانند در مورد فعالیت‌های بازی بحث کنند، برنامه آینده رای دهنده‌ها را در سازمان غیرمتمرکز تشخیص دهند، دوستان جدید جستجو کنند، و غیره

طراحی بازی

این فقط یک بازی برای بازیکنان بلاک چین نیست. این یک بازی است که بلاک چین را به میلیون‌ها بازیکن و کاربر معرفی می‌کند. My Neighbor Alice یک بازی چند نفره است، جایی که هر کسی می‌تواند جزایر مجازی را خریداری و مالک آن شود، موارد هیجان انگیز را جمع آوری و بسازد و با دوستان جدید ملاقات کند. این بازی با الهام از بازی‌های موفقی مانند Animal Crossing، بهترین‌های دو دنیا را با هم ترکیب می‌کند. روایتی سرگرم کننده برای بازیکنان عادی که می‌خواهند از تجربه بازی لذت ببرند. کاربران می‌توانند از طریق بازی، جزایر مجازی را خریداری و مالک شوند، موارد جالب را جمع آوری و بسازند و با دوستان جدید ملاقات کنند. هدف این بازی تلفیق یک روایت جالب برای بازیکنان معمولی است که می‌خواهند از گیم پلی بازی لذت ببرند، یک اکوسیستم برای بازیکنانی که می‌خواهند NFT را جمع آوری و تجارت کنند.

شبکه غیرمتمرکز

My Neighbor Alice  قصد دارد با یک سازمان غیرمتمرکز خود به نام شورای جامعه که توسط جامعه اداره می‌شود، به یک بازی مورد علاقه متعلق به کاربران تبدیل شود. در مجموع، کاربران می‌توانند در مورد استفاده از درآمد حاصل از فروش جزیره، فروش دارایی درون بازی و کانال‌های توزیع بازی سنتی تصمیم بگیرند. در ضمن، آن‌ها می‌توانند در مورد برنامه توسعه پروژه و طرح‌های خرید توکن تصمیم بگیرند.

جزایر

بعد از اینکه قطعه زمین از آلیس یا در بازار خریداری شد، بازیکنان می‌توانند شکل زمین را تغییر دهند و آن را با موارد مختلف در بازی مانند خانه‌ها، دریاچه‌ها، تزئینات، حیوانات، گیاهان و سایر مواردی که می‌توانند تزئین کنند. 

سایر موارد بازی هم از طریق بازار داخل بازی و هم بازارهای NFT در بلاک چین‌های دیگر قابل معامله است. این امر برای دارایی‌های ایجاد شده از طریق بازی نقدینگی ایجاد می‌کند و همچنین بازیکنان بیشتری را ترغیب می‌کند تا در ساختن جهان آلیس مشارکت کنند.

ALICE Token

رمز ALICE توکن بومی بازی است. به دارندگان توکن، امکان بازی، سرمایه گذاری و همچنین بخشی از بازی را می‌دهد. از ALICE می‌توان برای خرید دارایی، زمین و لوازم تزئینی داخل بازی استفاده کرد. کاربران می‌توانند از طریق شرکت در رویدادهای مختلف درون بازی مانند مسابقات، توکن ALICE را کسب کنند.

بنیانگذاران

Antler Interactive یک استودیوی بازی پیشرو است که به خاطر نوآوری‌های خود در این صنعت معروف است. به عنوان یک پیشگام در بازی VR، در حال تجربه واقعیت افزوده (AR) و فناوری بلاک چین است. با داشتن حدود یک میلیون بازیکن، آخرین بازی‌های موبایل آن‌ها اغلب توسط Google در فروشگاه Google Play به عنوان “Top AR Picks و توسط Apple به عنوان Game of the Da ارائه می‌شود.

قیمت (My Neighbor Alice)

در حال حاضر این بازی، در رده چهارم بازی‌های بلاک چینی قرار دارد.

۵/۵ - (۲۸ امتیاز)
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.