معرفی بازی تتان آرنا | کسب درآمد در Thetan Arena + ویدیو

بازی تتان آرنا

تتان آرنا (Thetan Arena) اولین بازی اکشن چند کاربره آنلاین بر پایه بلاک چین است که کاربران باید با ابزار و مهارت‌های خود با یکدیگر بجنگند. در این مقاله قصد داریم این بازی را بررسی کنیم و ببینیم تتان آرنا چیست و چگونه می‌توان در آن درآمد کسب کرد. اگر شما هم به دنبال خرید و فروش ارز‌های دیجیتال هستید و می‌خواهید از طریق بازی، رمز ارز به دست آورید، در این مقاله همراه ما باشید.

عناوین:

بازی تتان آرنا چیست؟
توکن THC یا Thetan Coin
چگونه می‌توان توکن THC را به دست آورد؟
توکن THG یا Thetan Gem
کسب درآمد از تتان آرنا
تتان آرنا چه تفاوتی با سایر بازی‌های کریپتویی دارد؟
نتیجه‌گیری

بازی تتان آرنا چیست؟

تتان آرنا اولین بازی بر پایه بلاک چین با فرمت (MOBA) است که توکن آن بر پایه بایننس اسمارت چین است؛ همچنین این بازی خود را از بقیه بازی‌های معروف جدا و متمایز کرده و به شهرت رسیده است. این بازی چند نفره دارای یک مدل بتل رویال است که در آن بازیکنان با استفاده از مهارت‌ها و توانایی‌های خود با یکدیگر رقابت می‌کنند. این بازی رایگان بوده و  برای جذب کاربران، پیشنهادات خاصی مثل: اسکین‌های رایگان (free skins)، جعبه‌های لوت (loot boxes)، قهرمان‌های قابل فروش (saleable champions) و… ارائه می‌دهد.

توکن THC یا Thetan Coin

عرضه کل این توکن به صورت نامحدود خواهد بود. این توکن را به صورت مستقیم به بازیکنان نمی‌فروشند و گمیرها باید آن را در بازی به دست آورند سپس بعد از بدست آوردن می‌توانند آن‌ را از کیف پول خود برداشت کنند. توکن THC ارز اصلی مورد استفاده در بازی تتان آرنا است که در موارد زیر استفاده می‌شود:

 • خرید تتان باکس: تتان باکس منبع قهرمان برای کل سیستم تتان آرنا است.
 • ارتقا قهرمان: ارتقای قهرمانان در بازی مزایایی به همراه دارد که توسط THC در وبسایت این بازی thetanarena.com نجام می‌شود.
 • پاداش به استریم‌ها: THC جهت اهدای پاداش به استریم‌ها استفاده می‌شود.
 • شرط‌بندی روی مسابقات: در سیستم استریم برای انجام شرط‌بندی مسابقات کاربرد دارد.
توکن بازی تتان آرنا و مشخصات آن

چگونه می‌توان توکن THC را به‌دست آورد؟

 • نبرد: مقدار پاداش THC در هر نبرد بر اساس کلاس تروفی و نادر بودن قهرمان تعیین می‌شود.
 • کوئست (Quest): بعد از اتمام بازی، امتیازات کوئست به‌دست می‌آید. می‌توانید Quest امتیازات را با THC مبادله کنید.
 • Battle Pass: روش Battle Pass با ارزش‌ترین کالا‌های فصل را جمع‌آوری می‌کند.
 • رتبه‌بندی: بازیکنان ممکن است با رتبه‌بندی، THC را دریافت کنند.
 • Guild War: با مبارزه در جنگ‌ها، می‌توان توکن THC را به دست آورد.
 • مسابقات: با شرکت در مسابقاتی که سیستم یا خود بازیکنان برای تیم‌هایشان اجرا می‌کنند، امکان دریافت این توکن وجود دارد.

توکن THG یا Thetan Gem

توکن بازی تتان آرنا و مشخصات آن
 • نام توکن: Thetan Arena Token
 • تیکر: $THG
 • کل عرضه: ۴۲۰.۰۰۰.۰۰۰ 
 • ارزش اولیه بازار (بدون نقدینگی): ۶۷۲۰۰۰ دلار
 • استاندارد توکن: BEP۲۰ و KRC-۲۰
 • نوع توکن: کاربردی، حاکمیت
 • عرضه در گردش: در حال به روز رسانی…
 • بلاک چین: Binance Smart Chain و KardiaChain

این توکن به صورت عرضه اولیه صرافی غیرمتمرکز (IDO) در ۱۶ سپتامبر راه‌اندازی شد. قیمت هر توکن ۰. ۰۸ دلار بود و حدود ۲۰۰ هزار توکن از ۲۵۰۰۰۰۰ توکن THG از IDO در دسترس قرار گرفت. همچنین توجه داشته باشید که حداکثر سقف برای هر نفر: ۲۰۰ دلار (به BNB) است.

توکن اختصاصی بازی تتان آرنا THG است. این ارز استفاده‌های متفاوتی دارد مثل: مبادله کردن، سرمایه‌گذاری، رای‌گیری و استفاده در بازی. این توکن بر پایه بایننس اسمارت چین قابل کار می‌کند و از طریق صرافی پنکیک سواپ قابل دسترس است. برای خرید این توکن می‌توانید با مراجعه به سایت bscscan.com نماد آن را پیدا کنید و آدرس contract را در محیط پنکیک سواپ کپی کرده و این ارز را خریداری کنید.

استیک کردن

شما می‌توانید با خرید توکن‌های THG و استیکینگ آنها سود کسب کنید. به این شکل که بخشی از دارایی‌های خود را به قراردادهای هوشمند تخصیص داده و سهمی از درآمد بازی از طریق اکوسیستم Thetan Arena در اختیار سهام‌داران قرار می گیرد. این در آمد بیشتر برای مشارکت بیشتر کاربران طراحی شده است و کاربران را برای سرمایه‌گذاری تشویق می‌کند.

رای گیری

یکی از مشخصه‌های این بازی غیر متمرکز بودن آن است و در پروتکل‌های مهم بازی از قابلیت رای گیری استفاده می‌کند. کاربران می‌توانند در مورد نحوه توسعه بازی در آینده نیز رای دهند. رای کاربران به تعداد توکن‌های THG آنها بستگی دارد به این شکل که هرچه تعداد توکن‌های آن‌ها بیشتر باشد، وزن رای آن‌ها نیز بیشتر است.

کسب درآمد از بازی تتان آرنا

شما می‌توانید در بازی تتان آرنا به طرق مختلف درآمد کسب کنید. در زیر به راه‌های کسب درآمد در این بازی می‌پردازیم:

 • این بازی کاملا رایگان است و اگر نمی‌خواهید در بازی پولی پرداخت کنید، می‌توانید از قهرمان‌های رایگان استفاده کرده و بازی کنید. با این قهرمان‌های رایگان هم می‌توانید توکن Thetan Coin (THC) کسب کنید. و با توکن‌های THC می‌توانید قهرمانان برتر بخرید و یا این توکن‌ها را در بازار‌های P2P به‌فروش برسانید.
 • اگر نمی‌توانید منتظر بمانید، از THC و THG برای باز کردن Thetan Box و خرید قهرمانان برتر استفاده کنید. با قهرمانان برتر، بازیکنان جایزه بیشتری دریافت کرده و می‌توانند این قهرمان‌ها را خرید و فروش کنند. همچنین با قهرمان‌های برتر به مسابقات بالاتری شرکت داده می‌شوید و هر چه توانایی شما بیشتر شود به رده‌های بالاتری می روید و بیشتر جایزه می‌گیرید.
بازی تتان آرنا
 • شما حتی می‌توانید قهرمان‌های برتر خود را اجاره دهید. به این صورت که اگر کسی پول نداشته باشد قهرمان برتر شما را اجاره کرده و به مبارزه بپردازد. هر دوی شما در بازی‌های این قهرمان شریک می‌شوید. در این صورت جایزه‌ها بین شما دو نقر تقسیم می‌شود و هر دو می‌توانید درآمد کسب کنید.
 • یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد انتشار این بازی است. به این شکل که شما با دعوت دیگران به این بازی و ارسال آن به دیگران از طرف انجمن تتان جایزه دریافت کنید.

بازی تتان آرنا چه تفاوتی با سایر بازی‌های کریپتویی دارد؟

رقابت بین بازی‌های مبتنی بر بلاک چین اکنون بسیار زیاد است. داشتن یک تفاوت جذاب، یک بازی را از سایر بازی‌ها متمایز می‌کند. همانطور که اشاره شد، اکثر بازی‌ها از مدل کارتی یا نوبتی استفاده می‌کنند، مدلی که در حال حاضر بسیار اشباع شده است. اینجا است که تتان آرنا با مدل جدید بازی خود توجه‌ها را به خود جلب می‌کند. در نظر داشته باشید که Thetan Arena یک بازی چند نفره است که در آن بازیکنان از طریق قهرمانان درون بازی با یکدیگر مبارزه می‌کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند با شرکت در فعالیت‌ها و رویداد‌های درون بازی، توکن‌های بومی را از بازی به دست آورند.

نقشه بازی‌ تتان آرنا

تتان آرنا سعی کرده است با ترکیب فرمت MOBA و نبرد رویال، یک بازی مدل جدید به گیمر‌های خود ارائه کند. این بازی دارای یک گیم پلی متمایز است که هم برای گیمر‌های کریپتویی و هم برای گیمر‌های غیرکریپتویی جذاب خواهد بود و از طریق مکانیسم بازی برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال، اقتصاد بازی می‌تواند بازیکنان غیرکریپتویی را به بازیکنان کریپتویی تبدیل کند.

مبارزات متعادل بین قهرمانان مختلف در بازی ارائه شده که منجر به رقابت منصفانه‌ای مبتنی بر مهارت بین بازیکنان می‌شود. همچنین، این بازی برای استریمر‌ها و سازندگان محتوا مناسب است. این امر اکوسیستم را نه تنها برای بازیکنان مفید است، بلکه منجر به گسترش بینندگانی می‌شود که به طور بالقوه در زمان بعدی به بازی خواهند پیوست. توسعه دهنده بازی تتان ارنا به دنبال تبدیل شدن به اولین بازی MOBA مبتنی بر بلاک چین است که کاملاً متعلق به جامعه و تحت نظارت باشد. همچنین Thetan Arena منابع لازم را برای توسعه در ۱۰ سال آینده فراهم می‌کند و به جامعه خود این امکان را می‌دهد که حالت‌ها، نقشه‌ها و لوازم منحصر به فرد ایجاد کنند و در عین حال امکان کسب درآمد از بازی نیز داشته باشند.

‌نتیجه‌گیری

تتان آرنا یک بازی هیجان انگیز است که به تازگی شهرت پیدا کرده و کاربران زیادی از آن استفاده می‌کنند. در این مقاله متوجه شدیم تتان آرنا چیست و راه‌های کسب درآمد در آن چگونه است. اگر شما هم تاکنون در این بازی شرکت کرده‌اید حتما نظرات خود را برای ما بنویسید و با کاربران به اشتراک بگذارید.

Rate this post
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.